۴۰ خودرو فرسوده از سیستم حمل و نقل شهرداری خارج می شوند

‍ ‍ با خرید ۲۴ دستگاه خودروی سبک و ۸ دستگاه وانت جدید:

۴۰ خودرو فرسوده از سیستم حمل و نقل شهرداری خارج می شوند

شهردار کرمان از تقویت و نوسازی سیستم حمل و نقل مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کرمان آنلاین؛ شهردار کرمان با بیان اینکه تعدادی از خوروهای ناوگان حمل و نقل شهرداری فرسوده و مستهلک شده اند که ضمن نداشتن کارایی ، نگهداری از آنها نیز هزینه بر است .

عالم زاده افزود : در این راستا ۸ دستگاه وانت مزدا خریداری شده است که وارد سیستم مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهرداری می شود.

وی یاداور شد: خودروهای این واحد با توجه به حجم کاری بالا  در  بازدید از سطح شهر به منظور رفع  سد معبر ،تخلفات ساختمانی  و برخورد با حاشیه نشینی ،بصورت ۲۴ ساعته در سطح شهر فعالیت دارند و فقط رانندگان آنها تعویض شیفت می شوند .

وی گفت: با توجه به فعالیت زیاد این خودرو ها ،سریع تر  از سایر خودروها دچار فرسودگی می شوند که به جهت آنکه در سطح شهر در حال گشت زنی و در ارتباط با مردم هستند ،باید از کارای لازم برخوردار بود و ظاهر مناسبی نیز داشته باشند.

وی گفت: متوسط عمر مفید خودرو ها در شهرداری بیش از ۱۲ سال است که بعد از آن با توجه به هزینه بر بودن نگهداری این گونه خودروها و صرفه جویی در زمان و نیروی انسانی نیاز است نسبت به خروج تعدادی از خودروهای این ناوگان اقدام و خودروهای جدید جایگزین شود.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود به خریداری ۲۴ دستگاه خودرو دنا و ورود آنها به سیستم حمل و نقل شهرداری خبر داد و عنوان کرد : با ورود این خودرو ها ۴۰ خودرو فرسوده از سیستم خارج می شوند.

وی تاکید کرد: با ورود خودروهای جدید و خروج خودروهای فرسوده،شاهد صرفه جویی در هزینه ها و افزایش کارایی واحدهای مرتبط در شهرداری خواهیم بود  .

نجمه ابراهیمی نژاد

 • برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید ۷۲۱.jpg
JoomlaWorks "Simple Image Gallery Pro" Plugin (v۳.۱.۰) ends here

لینک اصل خبر در سایت شهرداری کرمان

  منبع خبر

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان یک شهرداری در شهر کرمان می باشد

   نظرات