با برگزاری کنفرانس تخصصی ترانسفورماتور؛ پیشرفت های ...

به گزارش سایت خبری توانیر؛ همزمان با برگزاری پنجمین کنفرانس ترانسفورماتور در تهران و با حضور مدیران صنعت برق و شرکت توانیر،  پیشرفت های ایران در صنعت ترانسفورماتور به نمایش در می آید.
دراین کنفرانس که مهمترین اتفاق سالانه کشور در صنعت ترانسفورماتور به شمار می رود و در جهت انتقال تجربیات و کسب دانش روز برگزار می شود، مهندس سید زمان حسینی معاون انتقال توانیر در خصوص آخرین وضعیت ناوگان ترانسفورماتوری صنعت برق به ویژه در بخش انتقال و فوق توزیع سخن خواهد گفت.

در این کنفرانس که در سال جاری با حضور سازندگان داخلی و دو شرکت آلمانی برگزار می شود، با تلاش برای کیفی سازی،  بهترین مقالات در کمترین تعداد انتخاب و ارائه خواهد شد.

براین اساس امسال در این کنفرانس قرار است ۱۶ مقاله داخلی و ۸ مقاله خارجی ارائه شود که چکیده تجربیات و دانش روزی است که هم اکنون درصنعت ترانسفورماتور دنیا در حال بررسی است.

این مقالات در محورهای طراحی و تولید، تست، نصب  و بهره برداری، حمل و نقل، تجهیزات حفاظتی، مدیریت عمر ترانسفورماتور، تعمیرات و  تجهیزات جانبی ارائه خواهند شد.

براساس این گزارش، پنجمین دوره کنفرانس بین المللی ترانسفورماتور امسال از ۹ الی ۱۰ بهمن ماه جاری  در مجموعه فرهنگی ریاست جمهوری برگزارخواهد شد.


لینک اصل خبر در سایت شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر

  منبع خبر

  شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر

  شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر

  شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر یک شرکت در شهر تهران می باشد

   نظرات