آیین اتیان مهندسان جدیدالورود به حرفه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز برگزار شد

آیین اتیان مهندسان جدیدالورود به حرفه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز برگزار شد

آیین اتیان سوگند مهندسان جدید الورود سازمان نظام مهندسی ساختمان البرز و اعطای پروانه اشتغال به ایشان، روز سه شنبه ۲ دی ماه  ۹۷  با حضور هیات مدیره سازمان در محل سالن همایش آموزش سازمان برگزار شد.



به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز، در این مراسم ابتدا مهندس غلامی ریاست سازمان در سخنانی ضمن تبریک به مهندسان حاضر برای ورود به حرفه، به تشریح وظایف و مسوولیت های خطیر مهندسان پرداخت.



غلامی با بیان اینکه مهندسان جوان باید بدانند که ورود بدون اطلاع دقیق در این عرصه می تواند موجب ضررهای  فراوانی برای مهندسان شود، از ایشان خواست در دوره هایی که به منظور آشنایی مهندسان جدیدالورود به حرفه مهندسی در خصوص نحوه گزارش نویسی و مسوولیت های حقوقی این حرفه تشکیل خواهد شد حتما شرکت کنند.



غلامی مهندسان جوان البرز را ادامه دهنده راه مهندسان پیشکسوتی دانست که تاکنون در علوم مهندسی در کشور پیشرو بوده اند و باید تلاش کنند تا میراث دار شایسته ای باشند.



در ادامه ضمن قرائت سوگند مهندسی توسط مهندسان حاضر، پروانه اشتغال به کار تعدادی از مهندسان رشته های مختلف به صورت نمادین توسط رییس و هیات مدیره سازمان به ایشان اعطا شد.









لینک اصل خبر در سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز

    منبع خبر

    سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز

    سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز

    سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز یک انجمن در شهر کرج می باشد

    نظرات