بهسازی مسیرهای گردشگری در بافت تاریخی/اجرای آسفالت ۱۱ هزار متر مربعی در ۲ خیابان

بهسازی مسیرهای گردشگری در بافت تاریخی/اجرای آسفالت ۱۱ هزار متر مربعی در ۲ خیابان

محمدحسین واحدیان با اشاره به جایگاه بازار کاشان به عنوان قطب اقتصادی و گردشگری، بهسازی و مرمت ورودی آن را یادآور شد و اظهار کرد: این عملیات در ورودی بازار، خیابان باب‎‌الحوائج، کوچه شهید تقی‌زاده و امامزاده ایوب صورت پذیرفته و در پایان ماه گذشته با هزینه‌ای ۲.۵ میلیارد ریالی به پایان رسیده است.

وی، با بیان اینکه فرآیندهای بهسازی در سایر مسیرها نظیر «طمقاچی‌ها» و «بازارچه محقق» به سرانجام رسیده و ورودی اصلی بازار از جمله بازارچه سردار و گذر نو در حال انجام است خاطرنشان کرد: پروژه‌های در حال اجرا، تا ابتدای سال آینده به بهره‌برداری کامل می‎رسد.

مدیر منطقه یک شهرداری کاشان، فعالیت دفتر پژوهشی بازار به عنوان پایگاه مطالعاتی بازار را یادآور شد و گفت: ایجاد این سازوکار به منظور آن است تا پروژه‌های محدوده بازار با رعایت اصول و ضوابط میراث فرهنگی و گردشگری کاشان اجرا شود.

واحدیان، همچنین با تاکید بر اهمیت زیرسازی و روکش آسفالت معابر اصلی منطقه یک به عنوان شریان‎های اصلی و محل تردد عمده خودورها، بیان کرد: بر این اساس روکش بخشی از معبر خیابان‌های طالقانی و امام خمینی(ره) به تناژ یک‌هزار و ۶۰۰ تن و مساحت ۱۱ هزار مترمربع از دی‌ماه گذشته در دستور کار قرار گرفته است.

وی، همچنین اجرای آسفالت برای خیابان غیاث‎الدین جشمید کاشانی و بخارایی برای روان‌سازی ترافیک را به عنوان یکی از اقدامات منطقه یک متذکر شد.
لینک اصل خبر در سایت شهرداری کاشان

  منبع خبر

  شهرداری کاشان

  شهرداری کاشان

  شهرداری کاشان یک شهرداری در شهر کاشان می باشد

   نظرات