گرمخانه شهرداری قزوین میزبان افراد بی خانمان در شب های سرد زمستانی

گرمخانه شهرداری قزوین میزبان افراد بی خانمان در شب های سرد زمستانی

به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری قزوین؛ رحمانی افزود: این گرمخانه به صورت شبانه روزی فعال است و افراد بی خانمان می توانند از امکانات آن بهره مند شوند.

وی با بیان اینکه این گرمخانه به منظور کاهش آسیب های اجتماعی این افراد راه اندازی شده است، عنوان کرد: دغدغه مدیریت شهری در کنار انجام تمامی فعالیت های فرهنگی و اجتماعی، گام برداشتن در این زمینه و حل مشکل افراد بی خانمان بوده است.

مدیر توسعه خدمات اجتماعی شهرداری قزوین تصریح کرد: این گرمخانه در مواقع بحران برای اسکان افراد در راه مانده نیز مورد استفاده قرار خواهد گرفت و از ظرفیت های مطلوب و مناسب آن می توان بهره برد.

رحمانی با بیان اینکه افراد بی خانمان از طریق گزارش های مردمی به سامانه ۱۳۷، پاسگاه های پلیس، دادستانی و گشت های شهری به این مکان منتقل می شوند، گفت: شهروندان می توانند در صورت مشاهده افراد بی خانمان در سطح شهر با سامانه ۱۳۷ شهرداری یا شماره تلفن ۰۲۸۳۳۳۵۴۰۲۰ تماس حاصل کنند و موضوع را اطلاع دهند.

وی با اشاره به امکانات گرمخانه شهرداری قزوین اظهار کرد: امکانات اقامتی و بهداشتی و ارائه یک وعده غذای گرم به صورت رایگان از جمله خدماتی است که در این گرمانخانه ارائه می شود.

گفتنی است؛ این گرمخانه در ۲ طبقه واقع در بلوار باهنر قزوین قرار دارد و در همه فصول آماده ارائه خدمات به بی‌خانمان ها است.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری قزوین

  منبع خبر

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین یک شهرداری در شهر قزوین می باشد

   نظرات