انعقاد تفاهمنامه یک دستگاه آب شیرین کن در آبفا آبادان

انعقاد تفاهمنامه یک دستگاه آب شیرین کن در آبفا آبادان

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، طی مراسمی در شهرستان آبادان «همراه اول» و «اداره آب و فاضلاب شهرستان آبادان» جهت تامین آب شرب مردم این شهرستان تفاهم نامه همکاری امضا کردند .

بر اساس این تفاهم نامه که به امضاء مدیرکل ارتباطات اپراتور اول و علیرضا خلیلی نیا رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان آبادان رسید، قرار است در راستای مسوولیت اجتماعی با کمک بلاعوض همراه اول یکدستگاه آب شیرین کن با ظرفیت ۳۵۰ مترمکعب در روز تهیه و جهت کمک به تامین آب شرب به مردم شهرستان آبادان اهدا شود .

مدیر اداره آبفا آبادان با اشاره به اینکه مدیریت مصرف شهروندان و نصب آب شیرین کن راه حل اساسی برای رفع مشکل آب در منطقه خواهد بود، اظهار داشت: : این دستگاه آب شیرین کن با ظرفیت ۳۵۰ مترمکعب در روز قابلیت تبدیل شوری آب ( EC ) ۱۰ هزار به ۵۰۰ یعنی زیر یک هزار را دارد.

خلیلی ضمن اشاره به تلاشهای انجام شده در جهت بهبود کیفیت آب، با تشکر از نگاه ویژه شرکت همراه اول به آبادان خاطر نشان کرد: این برنامه توسط بخش CSR (مسئولیت اجتماعی) شرکت همراه اول برای اولین بار در کشور در آبادان اجرا می گردد.

مدیر اداره آبفا آبادان اذعان داشت: این دستگاه با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد ریال و ظرفیت ۳۵۰ مترمکعب در روز آب خروجی ( معادل ۲۳۰ هزار بطری آب معدنی) و با کیفیت مطلوب با EC ۵۰۰ را در اختیار مشترکین قرار می دهد.

خلیلی از مزایای این آب شیرین کن را قابل حمل بودن آن دانست و تاکید کرد: قابل حمل بودن این تاسیسات امکان خدمت رسانی به مناطق دیگر را در مواقع ضروری به آسانی مهیا می سازد.

علیرضا خلیلی نیا افزود: این دستگاه آب شیرین کن به صورت سیار در تصفیه خانه شهید باوی واقع در ایستگاه ۱۱ کوی قدس، ظرف مدت ۳ ماه راه اندازی خواهد شد تا در شرایط بحران بتوان از آن بهره مند شد.

لینک اصل خبر در سایت شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان

  منبع خبر

  شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان

  شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان

  شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان یک شرکت در شهر اهواز می باشد

   نظرات