دیدار مدیر اجتماعی، سلامت و ورزش سازمان منطقه آزاد ماکو با مدیر امورآبفای ماکو

دیدار مدیر اجتماعی، سلامت و ورزش سازمان منطقه آزاد ماکو با مدیر امورآبفای ماکو

مهندس حسین ولیزاده مدیر اجتماعی، سلامت و ورزش سازمان منطقه آزاد ماکو در ساختمان اداری امور آبفای ماکو حضور یافته و طی نشستی، در دفتر مدیریت با مهندس حسین نژاد مدیر این امور و مسئول ورزش امور ماکو مهندس حسین زاده اقدم دیدار، گفتگو و تبادل افکار کردند.

حسین ولیزاده با اشاره به اهمیت آب سالم در زندگی و سلامت مردم گفت: خوشبختانه با همت مدیرعامل محترم شرکت آب و فاضلاب شهری  آذربایجان غربی و مدیریت خوب آقای مهندس یعقوب حسین نژاد منطقه ماکو از آب شرب خوبی برخوردار است که از این بابت باید شکرگزار پروردگار هستی و قدردان زحمات کارکنان امور ماکو باشیم که همچون سقا برای تامین آب مورد نیاز و سالم مردم شبانه روز در حال آماده باش بوده و تلاش میکنند.

همچنین حسین ولیزاده از کارکنان این امور به جهت تمرینات و برگزاری مسابقات در رشته های والیبال، فوتبال، پینگ پنگ و کوهنوردی در اداره مرکزی در خارج از وقت اداری قدردانی کرد و در این خصوص سئوالاتی مطرح نمود و خواستار انتقال تجربیات ورزشی کارکنان این امور به دیگر ادارات ماکو شد.

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو، حسین ولیزاده به زیرساخت‌های فیزیکی موجود در حوزه ورزش ادارات منطقه آزاد ماکو اشاره کرد و گفت: خوشبختانه ماکو در حال حاضر تا حدودی از زیرساخت‌های منطقه‌ای و ملی در این حوزه برخوردار بوده، اما در این میان نیازمند فراهم بودن زیرساخت‌های نرم افزاری نیز است.

وی صادرات خدمات در حوزه ورزش و جذب گردشگر را هدف اصلی اقتصاد ورزش در منطقه عنوان کرد و افزود: منطقه آزاد ماکو این ظرفیت و پتانسیل را داراست که با پرورش نخبگان ورزشی در بخش صادرات خدمات ارز آوری داشته باشد و همچنین با برگزاری رویدادهای ملی و بین المللی گردشگران بسیاری را جذب کند.

ولیزاده در ادامه از اهداف اجتماعی حوزه ورزش سخن به میان آورد و گفت: در کنار بعد اقتصادی ورزش اهداف اجتماعی آن نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است که مربوط به ایجاد نشاط ، جامعه سالم و توانمند می شود.

مهندس حسین نژاد ضمن تشکر از حضور ایشان در اداره مرکزی امور ماکو گفت: قدردانی مردم و مسئولین شهرستان از مجموعه آب و فاضلاب سبب دلگرمی و تلاش مضاعف کارکنان میگردد و قوت قلبی کارکنان آبفا را افزایش میدهد.

ایشان همچنین با تاکید بر امر ورزش در کنار کار اداری گفت: این امور مصمم است سخت گوشی و کار اداری را در کنار ورزش ترویج دهد و آمادگی دارد در خارج از وقت اداری با منطقه آزاد و سایر ادارات همکاری و تعامل لازم را در عرصه آب و امر ورزش داشته باشد.

لینک اصل خبر در سایت شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی

  منبع خبر

  شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی

  شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی

  شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی یک شرکت در شهر ارومیه می باشد

   نظرات