پیام مهدی عبوری به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی

پیام مهدی عبوری به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی

مهدی عبوری، در پیامی فرارسیدن فجر چهلم، چهلمین سالروز پیروی انقلاب شکوهمند اسلامی را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری ، متن پیام به این شرح است:

هوالفتّاح

طی گذشت چهار دهه از عمر پربرکت انقلاب اسلامی، کشور ایران پیشرفت‌های چشمگیری را تجربه کرده است؛ پیروزی انقلاب اسلامی از بزرگترین افتخارات ملت مسلمان ایران است که با یکپارچگی و وحدت کلمه با رویکرد حقیقت خواهی و ظلم ستیزی، سرمشق و زمینه ساز بیداری و آزادی خواهی ملت های مظلوم و تحت ستم استکبار جهانی را فراهم نمود.

نهضت آرمان خواهی و استقلال طلبی مردم شریف ایران اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) معمار انقلاب و با الهام از آموزه های ناب اسلام، از بزرگ ترین حوادثی است که هرگز از حافظه تاریخی این مرز و بوم پاک نخواهد شد. نهضتی که با خون هزاران شهید و فداکاری و ایثارگری زنان و مردان غیور این سرزمین به ثمر نشست. انقلابی که نماد و الگوی انسجام، اراده و حضور انبوه مردم کشورمان در دستیابی به آرمان‌های مقدسی بود که با تبعیت از رهبری پیرجماران و با تمسّک به اسلام محمدی، نقش آفرین سربلندی و سرافرازی در مسیر ارزش های متعالی در جهان شد .

اینجانب، با سپاسگزاری از درگاه خداوند متعال برای نصرت ملت ایران در طول ۴۰ سال پس از انقلاب شکوهمند اسلامی و تثبیت ۴۰ سال اقتدار و پیشرفت ایران اسلامی، فرارسیدن فجر چهلم و بزرگداشت سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران را به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و همچنین همشهریان عزیز ساروی تبریک عرض نموده و به این بهانه، مراتب سپاسگزاری از همراهی و همدلی شهروندان ساروی در راستای دستیابی به اهداف بلند مجموعه مدیریت شهری در سال های اخیر را اعلام می دارم.

مجموعه کارکنان شهرداری ساری و سازمان‌های تابعه به همراه مردم شریف و شهیدپرور ساری با حضور"هوشمندانه"و پرشور در راهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن و گرامی داشت یاد و خاطره امام راحل و شهیدان بزرگوار انقلاب اسلامی، ضمن تجدید میثاق با رهبر فرزانه انقلاب بار دیگر با تجلی حماسه حضور، وحدت و همدلی را به نمایش خواهند گذاشت.

مهدی عبوری

شهردار ساری

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ساری

  منبع خبر

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری یک شهرداری در شهر ساری می باشد

   نظرات