بیش از ۴۰ پروژه شهری در مناطق ۵ گانه کاشان بهره‌برداری می‌شود

بیش از ۴۰ پروژه شهری در مناطق ۵ گانه کاشان بهره‌برداری می‌شود

سعید ابریشمی‌راد در نشست رسمی شورای اسلامی شهر کاشان با اعلام این خبر اظهار کرد: علاوه بر بهره‌برداری از این پروژه‌ها، عملیات عمرانی تعدادی دیگر از پروژه‌های شهری همزمان با چهلمین فجر انقلاب اسلامی در کاشان آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه برگزاری آیین بهره‌برداری از این پروژه‌ها، در طول چهار روز برنامه‌ریزی شده است خاطرنشان کرد: مراسم افتتاح پروژه‌ها به صورت منطقه‌ای برگزار شده، و هر روز از ایام بهره‌برداری، به منطقه یا مناطق مشخصی اختصاص یافته است.

شهردار کاشان، با اشاره به اینکه آیین‌های افتتاحیه از ۱۴ تا ۱۷ بهمن‌ماه جاری برگزار می‌شود افزود: افتتاح پروژه‌های منطقه «یک و سه»، «دو»، «چهار» و «پنج» در یک روز مجزا با حضور مردم و معتمدین محلات صورت می‌گیرد.

ابریشمی‌راد، برگزاری مردمی آیین‌های افتتاحیه را یادآور شد و گفت: بر این اساس محل‌ برگزاری مراسم‌ها، مکان‌هایی نظیر مسکن مهر، فین شهرک فاز دو ناجی‌آباد، ورودی خزاق، بافت مرکزی و...خواهد بود.

وی، همچنین به حضور استاندار اصفهان در شهرستان کاشان نیز اشاره و بیان کرد: هماهنگی‌های لازم با فرمانداری صورت گرفته اما تاکنون روز قطعی آن مشخص نشده است.
لینک اصل خبر در سایت شهرداری کاشان

  منبع خبر

  شهرداری کاشان

  شهرداری کاشان

  شهرداری کاشان یک شهرداری در شهر کاشان می باشد

   نظرات