عملیات اجرایی کریدور زیرگذر کاشان آغاز می‌شود

عملیات اجرایی کریدور زیرگذر کاشان آغاز می‌شود

عملیات اجرایی کریدور زیرگذر کاشان به عنوان بزرگ‌ترین پروژه ترافیکی این شهرستان، در آستانه فرارسیدن ایام‌الله دهه فجر به صورت رسمی آغاز می‌شود.

آیین کلنگ‌زنی کریدور زیرگذر کاشان در حالی در ساعت ۱۱ صبح امروز برگزار می‌شود، که مقدمات عملیات عمرانی این پروژه مدتی است آغاز شده است.

این پروژه، به طول یک‎هزار و ۸۰۰ متر، شامل محدوده میدان شهید منتظری، میدان ولیعصر(عج) و تقاطع شهید معمار است؛ اجرای زیرگذر بزرگ کاشان در دو فاز صورت می‌گیرد که در فاز نخست میدان شهید منتظری تا میدان حضرت ولیعصر(عج) و در فاز دوم از مدخل شهر تا تقاطع شهید معمار در فرآیند احداث کریدور قرار می‌گیرد.

در مسیرزیرین این کریدور که دارای دو لاین بوده، هر لاین دارای مسیر رفت و برگشت و لاین اضطراری برای طرفین است که قبل و بعد از همه تقاطع‌ها امکان ورود و خروج به زیرگذربا رمپ‌های به عرض ۵ متر وجود دارد.همچنین کناره‌های بالایی کریدور دارای عرض ۱۲.۵ متری باند آسفالت شامل مسیر حرکت و لاین توقف و پارک بوده است.

شایان ذکر است، برآورد زمانی این پروژه دو سال در نظر گرفته شده و تامین هزینه آن نیز شامل ۷۰ درصد منابع غیرنقدی و ۳۰ درصد اعتبارات نقدی است.
لینک اصل خبر در سایت شهرداری کاشان

  منبع خبر

  شهرداری کاشان

  شهرداری کاشان

  شهرداری کاشان یک شهرداری در شهر کاشان می باشد

   نظرات