دیدار مهندس علیزاده با مدیرکل حفاظت محیط زیست استان

مهندس علیزاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمان همراه با مهندس فدائی معاون طرح و توسعه و تعدادی از مجریان طرح های این شرکت با خانم مهندس شاکری مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمان، مهندس علیزاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمان همراه با مهندس فدائی معاون طرح و توسعه و تعدادی از مجریان طرح های این شرکت در تاریخ ۱۴ بهمن ماه ۹۷ با خانم مهندس شاکری مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان دیدار و گفت و گو کردند.

مهندس علیزاده در این دیدار ضمن تبریک به خانم مهندس شاکری برای انتخاب و انتصاب وی به سمت مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان، نسبت به تداوم همکاری های فی ما بین اشاره کرد.

مهندس شاکری مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان نیز در این دیدار ضمن ارائه نقطه نظرات خود بر تعامل و همکاری های فی ما بین تاکید نمود.

در این جلسه همچنین مهندس فدائی معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای کرمان به ارائه موضوعات مرتبط با حوزه کاری خود پرداخت و مجریان طرح های حاضر در جلسه به طرح های در دست اجرا مرتبط با شرکت اشاره نمودند.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كرمان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كرمان

    شركت آب منطقه‌ای كرمان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات