پیام تبریک مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران به مناسبت چهلمین سال...

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران در پیامی آغاز دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را به ملت شریف ایران به ویژه همکاران خدوم این شرکت تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، متن پیام "سید حسن رضوی" به این شرح است:

بسم اللّه الرحمن الرحیم
دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، تجلی شکوهمند حماسه و سرافرازی و نقطه عطفی سترگ در تاریخ مجاهدت های دلیرانه ملت بزرگ و خداجوی ایران علیه ظلم و بی عدالتی بود.  بهمن  ۵۷ پرشورترین صفحه تاریخ این ملت است که با اتکا به خودباوری و روحیه آزادیخواهی و ایمان استوار در سایه رهبری های مجاهدانه حضرت امام خمینی (ره) نهالی را در خاک زرخیز ایران زمین کاشتند که امروز در چهل سالگی، به درختی تناور تبدیل شده است و اقتدار و عزت ایران و ایرانیان را در جهان متجلی می کند .

امروز با زحمات و تلاش‌های فداکارانه همه اقشار ملت، بسیاری از اهداف انقلاب اسلامی ایران به ثمر نشسته و پیشرفت‌های غرور آفرین این ملت بزرگ در عرصه‌های مختلف از جمله هسته‌ای، فضایی، نانو تکنولوژی، پیشرفت‌های نظامی، تامین، حفظ و صیانت از منابع آب و دیگر علوم راهبردی موجب افتخار و غرور ملی مردم شرافتمند ایران اسلامی شده است .

ما با شعار افتخار به گذشته و امید به آینده در چهل سالگی انقلاب اسلامی بر روی ارزش‌ها و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایستادگی کرده و با تبعیت از منویات رهبر معظم انقلاب و وصایای امام عظیم الشان تمامی تلاش خود را در جهت اعتلای ایران عزیز به کار خواهیم گرفت .

اینجانب با گرامیداشت ایام الله دهه فجر و ادای احترام به ساحت بنیانگذار کبیر انقلاب و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی، این تاریخ سراسر عزت را به مردم سرافراز ایران زمین به ویژه همکاران خدوم خود در شرکت آب منطقه ای تهران تبریک می گویم و از خداوند متعال، سربلندی، عزت و پیشرفت ایران اسلامی را در سایه‌ منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از خداوند متعال خواستارم .

سید حسن رضوی

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات