شش طرح عمرانی صنعت توریع برق شهرستان سرخه افتتاح شد

شش طرح عمرانی صنعت توریع برق شهرستان سرخه افتتاح شد

در آئین افتتاحیه همزمان پروژه ها

شش طرح عمرانی صنعت توریع برق شهرستان سرخه افتتاح شد

در آئین افتتاحیه همزمان پروژه‌های عمرانی و اقتصادی شهرستان سرخه ، از شش طرح برق رسانی این شهرستان بهره‌برداری به عمل آمد .

مدیر توزیع برق شهرستان سرخه اعلام کرد : دو طرح احداث یک دستگاه پست زمینی کیوسکی به همراه شبکه فشار متوسط زمینی و اصلاح پست زمینی و خط ۲۰ کیلوولت در جاده افتر با اعتبار دو میلیارد و ۹۱۶ میلیون ریال و طرح احداث دو هزار و ۱۰ متر شبکه و نصب ۱۴ دستگاه ترانس به ظرفیت ۵۸۰ کیلوولت آمپرجهت تامین برق متقاضیان جدید به مبلغ دو میلیارد و ۹۶۹ میلیون ریال، از جمله این طرح ها محسوب می شوند.

مهدی پاک طینت گفت : دو طرح احداث شبکه فشار ضعیف در بلوار انقلاب ، خیابان ۲۲ بهمن و شهرک کمیته امداد لاسجرد و اصلاح ۱۲ هزار متر خط ۲۰ کیلوولت در جاده صفائیه با هزینه ۵۰۲ میلیون ریال و طرح نصب دو پست خازن معدن ریبار و ابتدای جاده ارونه و سایر روستاهای شهرستان با مبلغ ۷۳۰ میلیون ریال، طرح هایی هستند که در سومین روز دهه مبارک فجر به بهره برداری رسیدند.

وی یادآور شد : برای بهره برداری از این شش طرح عمرانی برق رسانی در شهرستان سرخه به مناسبت چهل سالگی انقلاب ، مبلغ هفت میلیارد و ۱۱۷ میلیون ریال اعتبار صرف شده است.

خاطر نشان می سازد : این آئین با حضور استاندار ، معاونین استاندار ، نماینده مردم شریف شهرستان های سمنان ، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار و امام جمعه سرخه و همچنین جمعی از مسئولین و مدیران دستگاه های اجرایی برگزار شد

لینک اصل خبر در سایت شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان

  منبع خبر

  شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان

  شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان

  شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان یک شرکت در شهر سمنان می باشد

   نظرات