پایداری انرژی برق شهرستان رومشکان در ششمین روز دهه فجر

پایداری انرژی برق شهرستان رومشکان در ششمین روز دهه فجر

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان لرستان در ششمین روز از ایام دهه فجر آیین افتتاح خط دو مداره شهرستان رومشکان برگزار گردید.

در این مراسم که با حضور مهندس هادی چگنی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، مهندس خودنیا مدیرعامل برق استان وجمعی از مدیران ارشد استان و مسئولین شهرستانی برگزار گردید،بهره برداری از خط دومداره تقویت برق شهرستان رومشکان افتتاح گردید.

مدیرعامل برق استان در این زمینه با اشاره به افزایش تعداد مشترکان به ۱۱ هزار مشترک در سال ۹۷ و به تبع آن افزایش مصرف برق اظهار داشت: توسعه روز افزون شهر و روستا بعنوان یک اصل در برنامه سازمان های خدمات رسان گنجانده شده و الزاما می بایست برای تامین رفاه مناطق توسعه یافته نوع خدمات خود را در اسرع وقت به آحاد جامعه ارزانی دارند.

فریدون خودنیا گفت: شهرستان رومشکان طی چند سال اخیر گسترش چشمگیری داشته و ساخت و سازها ی جدید نیز روند  افزایش مصرف را تحکیم بخشیده که راهی جز تقویت شبکه های توزیع وجود نداشت.

وی ابراز داشت: جهت پایداری انرژی تحویل و تقویت آن شبکه دومداره ای به طول ۹.۵ کیلومتر از پست ۶۳ کیلو ولت رومشکان به مرکز شهرستان احداث و ضعف ولتاژ مشترکین را برطرف نمودیم.

مهندس خودنیا گفت: این شبکه که کلا با پایه های ۱۵ متری احداث شده، شبکه های شهری را از روستایی تفکیک نموده و علاوه بر پایداری انرژی بطرز محسوسی باعث کاهش خاموشی های با برنامه و بدون برنامه گردیده است.

وی هزینه های انجام شده جهت احداث این خط را دومیلیارد تومان اعلام نمود و گفت:با اجرای این عملیات کیفیت انرژی تحویلی به مشترکین شهرستان رومشکان به مدت ۲۰ سال تضمین گردیده است.

لینک اصل خبر در سایت شرکت توزیع نیروی برق استان لرستان

  منبع خبر

  شرکت توزیع نیروی برق استان لرستان

  شرکت توزیع نیروی برق استان لرستان

  شرکت توزیع نیروی برق استان لرستان یک شرکت در شهر خرم آباد می باشد

   نظرات