گزارش دیدار اعضای هیات مدیره سازمان با مدیرکل راه و شهرسازی استان#

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان با توجه به فرارسیدن سالروز تولد خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندسی، تنی چند از اعضای هیات مدیره سازمان با مهندس سلطانی مدیرکل راه و شهرسازی استان دیدار و گفتگو کردند.

دراین دیدار که در محل دفتر کار مهندس سلطانی و با حضور رئیس و اعضای هیات مدیره سازمان و تعدادی از  معاونین مدیرکل راه و شهرسازی برگزار گردید، مهندس طوماری ضمن تقدیر از مدیرکل راه و شهر سازی استان به خاطر هماهنگی هرچه بیشتر با هیات مدیره سازمان اظهارداشت:از اینکه به همکاران خودتان در هیات مدیره با وجود مشغله های زیاد کاری خود وقتی را اختصاص دادید تشکر و قدردانی می نمایم. مهندس طوماری ادامه داد: در طول مدیریت جنابعالی  همکارانتان در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان هموراه مورد لطف و عنایت قرارداده اند که از این بابت نیز قدردان زحمات شما و همکاران محترمتان هستیم. وی افزود: این موضوع نشانگر درایت و مدیریت جنابعالی در اداره مجموعه عظیمی مثل راه و شهر سازی استان می باشد.

مهندس طوماری درادامه اظهارداشت: مطمئنا عنایت حضرتعالی به عملکرد جامعه مهندسی استان می تواند در آینده و درجهت ارتقای سطح و جایگاه مهندسی استان تاثیرگذار باشد.

از دوره های گذشته سازمان نظام مهندسی استان با توجه به رکود حاکم بر پروژه های عمرانی استان در وضعیت مناسبی قرارنداشته و ندارد.

از طرفی به نظر می رسد برخی تدابیر و تصمیمات نیز سنجیده نبوده واین موضوع تاثیر به سزایی در ایجاد مسائل و مشکلات زیاد برای جامعه مهندسی استان داشته است.

مهندس سلطانی نیز ضمن قدردانی از حضور اعضای هیات مدیره سازمان اظهارداشت: بنده به نوبه خودم از اینکه دراین روزهای عزیز که به نام و یاد مهندسان نامگذاری گردیده و درحضور شما همکاران محترم هستم برخود می بالم.

وی افزود : امیدوارم در آینده بتوانیم با تلاش شما عزیزان شاهد موفقیت های ارزشمند شما همکاران محترم باشیم.

در ادامه برنامه اعضای هیات مدیره ضمن طرح مشکلات و مسائل موجودی که سازمان و جامعه مهندسی با آن مواجه می باشد از مدیرکل راه و شهر سازی خواستار همکاری و تلاش درجهت رفع موانع و مشکلات موجود شدند.


لینک اصل خبر در سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان شرقی

  منبع خبر

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان شرقی

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان شرقی

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان شرقی یک انجمن در شهر تبریز می باشد

   نظرات