خانه تکانی پایانه‌های مسافربری اصفهان در آستانه نوروز ۹۸

خانه تکانی پایانه‌های مسافربری اصفهان در آستانه نوروز ۹۸

مدیرعامل سازمان پایانه‎های مسافربری شهرداری اصفهان گفت: اقدامات بسیار خوبی در سطح پایانه‌های شهر در حال انجام است تا امکانات بیشتری برای استفاده شهروندان و مسافران در نوروز ۹۸ فراهم شود.

عباس محبوبی  اظهار کرد: تجهیز پایانه‌های مسافربری شهر به امکانات رفاهی جزء مهمترین برنامه‌های سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری اصفهان است؛ در این راستا با توجه به استقبال مسافران از اتاق مادر و کودک در پایانه کاوه، ایجاد این اتاق در پایانه مسافربری صفه نیز در دستور کار قرار گرفت و اجرا شد.

مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری اصفهان تصریح کرد: با تمهیدات در نظر گرفته شده، مادران در اتاق مادر و کودک می‌توانند در کمال آرامش ضمن تغذیه نوزادان خود و انجام امور بهداشتی آن‌ها به استراحت بپردازند.

محبوبی با بیان اینکه در شهربازی طبقه زیرین پایانه مسافربری صفه، فضایی به عنوان «اتاق تولد کودکان» پیش‌بینی شده است گفت: این اتاق برای استفاده خانواده‌ها ایجاد شده تا در صورت تمایل همزمان با سالروز تولد کودکان برای برگزاری جشن تولد مورد استفاده قرار گیرد.

وی  ادامه داد: در پایانه‌های مسافربری همچنین فضاهایی برای اورژانس اجتماعی در اختیار سازمان بهزیستی قرار دادیم تا کودکانی که اختلالات روانی دارند یا سالمندان را هدایت و مشاوره دهد.

محبوبی همچنین از طراحی پمپ گازوییل در پایانه مسافربری صفه خبر داد و خاطرنشان کرد: به منظور رفاه حال رانندگان اتوبوس و جلوگیری از اتلاف وقت مسافران، احداث پمپ گازوییل در پایانه صفه در دستور کار است.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری اصفهان با اشاره به بهره‌برداری از اتوماسیون بار پس از ۲۰ سال اظهار کرد: از ویژگی‌های بارز این اتوماسیون جلوگیری از قاچاق کالا و مواد مخدر، تجمیع دفاتر خارج از پایانه که باعث نارضایتی شهروندان شده بود، نظارت بر حمل بار با اتوبوس‌ها جهت جلوگیری از بارگیری بارهای پرخطر و بیمه نامه اطمینان شهروندان نسبت به جابه جایی ایمن بار است.

وی ادامه داد: اتوماسیون بار با هزینه‌ای بالغ بر پنج میلیارد ریال احداث و مورد بهره‌برداری قرار گرفت، البته طرح توسعه این اتوماسیون نیز امروز کلید خورد.

محبوبی با اشاره به بهره‌برداری از ژنراتور برق کاوه تصریح کرد: دیزل ژنراتور ۴۵۰ کیلووات پایانه کاوه در حالت اضطراری می‌تواند برق این پایانه را تامین کند، این پروژه نیز با هزینه ای بالغ بر شش میلیارد ریال احداث و به بهره‌برداری رسید.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری اصفهان

  منبع خبر

  شهرداری اصفهان

  شهرداری اصفهان

  شهرداری اصفهان یک شهرداری در شهر اصفهان می باشد

   نظرات