طرحهای توسعه منابع آب در شهرستانهای گرمسیری فرصتهای بی نظیری...

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه به همراه معاون طرح و توسعه و جمعی از مدیران وکارشناسان ضمن بازدید از امور منابع آب شهرستان های اسلام آباد، سرپل ذهاب و قصرشیرین، در شورای اداری استان در شهرستان مرزی خسروی حضور یافت.

درویشی مدیرعامل شرکت ضمن اشاره به اهمیت شهرستانهای گرمسیری در توسعه کشاورزی وگردشگری سدهای مخزنی تنگ حمام، شرفشاه و مناظر بدیع طبیعی با سیماهای آبی منحصر بفرد این نواحی را فرصت بی نظیری برای ایجاد اشتغال و امنیت منطقه دانست.

درویشی ضمن بازدید از سدهای مخزنی شیان وتنگ حمام در امور منابع آب شهرستان سرپل ذهاب حضور یافت واز نزدیک با همکاران به بحث وگفتگو پرداخت. وی با اشاره به آسیب های ناشی از زلزله، از عزم جدی شرکت برای رسیدگی به مشکلات و مسائل سرپل ذهاب سخن گفت. مدیرعامل شرکت با حضور در شورای اداری استان در شهرستان مرزی خسروی، ضمن اشاره به توانهای بالای مناطق مرزی استان در توسعه کشاورزی مبتنی بر طرحهای توسعه منابع آب، از اهتمام جدی شرکت برای اتمام طرحها و به بهره برداری رساندن آنها خبر داد. مدیرعامل و هیئت همراه با حضور در شهرستان قصرشیرین از اداره منابع آب شهرستان قصرشیرین بازدید و با همکاران به بحث و بررسی مسایل کاری پرداخت.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه

    شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات