بیانیه شرکت آب منطقه ای مرکزی برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

در آستانه نزدیک شدن به یوم ا... ۲۲ بهمن ، مدیرعامل ، هیئت مدیره ،معاونین ، مدیران و کارکنان شرکت آب منطقه ای مرکزی ، ضمن تبریک فرا رسیدن این روز مهم با صدور بیانیه‌ای بر حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن و خلق حماسه‌ای دیگر در اطاعت از پیام مقام معظم رهبری تاکید نمودند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مرکزی ، در ابتدای این بیانیه آمده است: ۴۰سال پیش در چنین روزی ملت همدل و یکپارچه در طلب آزادی و استقلال ، بنیان نظام استبدادی وابسته را برکندند تا بر ویرانه‌های نظام پادشاهی ، نظامی را بر پا کنند که با رای مردم اداره شود.

شعار فراگیر «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» که در برگیرنده خواست و اراده یکپارچه ملت بود، بدرستی بیانگر همه‌ی جهت‌گیری ها و خواست آن انقلاب شکوهمند است.

در ادامه آمده است : انقلاب اسلامی پاسخ روشن یک ملت به ندای رهبری بود که می‌خواست رهاننده‌ مردم از بند استبداد و استعمار و تامین کننده حقوق اساسی، کرامت و حرمت آنها باشد و ایام‌ ا... دهه فجر یاد‌آور حضور پرشور مردمی است که همه هستی خویش را نثار اسلام کرده و از خون جوانان خویش مزرعه دین را آبیاری کردند. ۲۲ بهمن نیز روز وحدت و به ثمر رسیدن نهال شکوهمند انقلاب و یکپارچگی ملتی آزاد و سرافراز است که با پیروی از آرمانهای حضرت امام خمینی(ره) در مقابله با دسیسه و توطئه‌های دشمنان نظام، چون کوه استوار و دژ مستحکم و تسلیم‌ناپذیر ایستادند.

در بخشی دیگر از این بیانیه آمده است: این حماسه که بر بینش عمیق توحیدی استوار شده بود از قیام عاشورا و نهضت حسینی(ع) مایه می گرفت و امروزه فراگیر شدن آن در منطقه و جهان حکایت از حرکت این جریان در مسیر عدالت و حقیقت دارد.

در پایان شرکت آب منطقه ای مرکزی ضمن گرامیداشت یاد وخاطره حضرت امام خمینی(ره) و شهدای گرانقدر قیام عاشورایی ملت مسلمان ایران ، آحاد ملت را به حضور گسترده در این راهپیمایی و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری فرا ‌خوانده و امیدوارند حضور حماسی و پرشور مردم شریف ایران در این روز، عزم ملت‌های مظلوم و مستضعف جهان را برای اهتزاز پرچم اسلام در سراسر گیتی جزم‌تر سازد.

این شرکت  نیز هم سو با آحاد مردم انقلابی کشور در راهپیمایی یوم ا... ۲۲ بهمن حضور خواهد یافت و با ابراز رضایت از حاکمیت نظام اسلامی در کشور، انزجار خود از دول استعمارگر و ستم پیشه جهان را به گوش ساکنان این سیاره خاکی خواهد رساند.

لینک اصل خبر در سایت شرکت آب منطقه‌ای مرکزی

    منبع خبر

    شرکت آب منطقه‌ای مرکزی

    شرکت آب منطقه‌ای مرکزی یک شرکت می باشد

      نظرات