تراکم بالای جمعیتی و ضرورت توسعه شبکه آبرسانی

تراکم بالای جمعیتی و ضرورت توسعه شبکه آبرسانی

سلطانعلی ولیزاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوی در گفتگویی با روابط عمومی شرکت از توسعه و اصلاح شبکه آبرسانی بطول ۱۵ کیلومتر و ۶۴۰ متر خبر داد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوی با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : شرکت آب فاضلاب خوی (شامل شهرهای خوی ، فیرورق ، ایواوغلی ، دیزج دیز و قطور) با جمعیتی بالغ بر۲۶۷ هزار نفر و ۸۵هزار و۲۱۰ فقره اشتراک آب دارای ۶۶۸ کیلومتر شبکه آبرسانی و خطوط انتقال آب شرب در اقطار مختلف می باشد . و این در حالی است که علاوه بر توسعه محدوده شهری و افزایش ساخت و ساز و تراکم بالای جمعیتی و ضرورت توسعه شبکه ، بخشی از خطوط آبرسانی موجود نیز به لحاظ قدمت و فرسودگی نیاز به اصلاح و بازسازی دارد . که در این راستا بخشی از این عملیات ( اصلاح و توسعه شبکه ) طی ۱۰ ماهه سال جاری و با هدف ارتقاء کمی و کیفی آب آشامیدنی شهروندان مطابق اولویت بندی صورت گرفته در دستور کار قرار گرفته و در حال انجام میباشد .

ولیزاده ضمن تشریح این عملیات خاطرنشان ساخت : در ۱۰ ماهه سال جاری و پیرو برنامه های زمانبندی شرکت۹ کیلومتر ۴۰۰ متر شبکه در جاهایی که فاقد شبکه آبرسانی بودند اجرا کرده است .

مدیرعامل شرکت یادآور شد : با اجراء و بهره برداری از این طرح بخش قابل توجهی از شبکه و خطوط آبرسانی شرکت به روز و مطابق استانداردهای لازم خواهد بود و کل این عملیات اعم از خرید لوله و تجهیزات و همچنین اجرای پروژه با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات عمرانی و داخلی تامین گردیده است .

لینک اصل خبر در سایت شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی

  منبع خبر

  شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی

  شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی

  شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی یک شرکت در شهر ارومیه می باشد

   نظرات