شهرستان چناران از قابلیت‌های خوبی برای ورود سرمایه گذاران برخوردار است.

شهرستان چناران از قابلیت‌های خوبی برای ورود سرمایه گذاران برخوردار است.

به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای شهر چناران، مهندس هادی بارویی در گفتگو با خانم مهندس میرشاهی، مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خراسان رضوی با بیان این مطلب گفت: چناران بعنوان دروازه ورود به مشهد با دارا بودن توانمندی‌های مختلف بستر خوبی را برای کلیه سرمایه گذاران داخلی و خارجی فراهم کرده است.
وی افزود: جایگاه ویژه چناران در تولیدات کشاورزی،دامی، صنعت بویژه صنایع خشکبار و محصولاتی مانند تولید عسل که بعنوان یک برند هم اکنون در کل کشور به فروش می‌رسد از جمله مشوقهایی برای سرمایه گذاری خارجی و داخلی میتواند مطرح باشد.
مهندس بارویی با اشاره به فعالیت هنرمندان مختلف در این شهرستان، افزود: خوشبختانه ما در موضوعات مختلف هنری به برکت وجود هنرمندان متعدد، حرفهایی زیادی برای گفتن داریم که از جمله آن صنعت اصیل فرش بافی است که به نوعی مظلوم واقع شده اما می‌شود در صورت حمایت‌ مسئولین دست اندرکار و با مهیا کردن ورود سرمایه گذاران کشورهای حاشیه خلیج فارس بعنوان یک برند به جایگاه واقعی خود دست پیدا کند.
شهردار چناران تصریح کرد: مجموعه شهرداری و شورای شهر برای سال آینده برنامه ها و رویکرد اصلی خود را به موضوعات اقتصادی و موضوع بسیار مهم سرمایه گذاری تدوین کرده است، لذا این آمادگی را داریم با کمکهایی که از جانب این دفتر به ما خواهد شد کلیه سرمایه گذاران با اطمینان خاطر بتوانند برای سرمایه گذاران به شهر ما ورود نمایند.
در ادامه این نشست، مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خراسان رضوی با ابراز خشنودی از برنامه های تدوین شده مجموعه شهرداری و شورای شهر چناران در امر سرمایه گذاری، بیان کرد؛ چناران با توجه به شرایط آب و هوایی مناسب و فاصله نزدیک آن به مرکز استان میتواند بعنوان خواستگاه و توقفگاه سرمایه گذران مختلف مورد توجه قرار گیرد.
مهندس میرشاهی، افزود: انشالله ضمن سفری که در آینده نزدیک به شهرستان شما خواهم داشت با کمک سایر مسئولین محلی، کمک خواهیم کرد تا شرایط برای ورود سرمایه گذاران داخلی و خارجی، ضمن معرفی درست توانمندی‌های بالای چناران، تسهیل گردد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری چناران

  منبع خبر

  شهرداری چناران

  شهرداری چناران

  شهرداری چناران یک شهرداری در شهر چناران می باشد

   نظرات