حضور تمام اقشار در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن

حضور تمام اقشار در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن

حضور تمام اقشار در صحنه راهپیمایی اهواز، در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی حماسه‌ای دیگر و باشکوه‌تر از سالیان گذشته خلق کرد.

حضور پرشور مردم غیور اهواز در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن سیلی محکمی به دهان یاوه گویان بود و مردم آمده بودند تا به آمریکا بگویند که هیچ‌گاه به اهداف شومش دست نمی‌یابد.

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پاىانه هاى شهردارى اهواز، فضل احمدی نیا مدیرعامل این سازمان  به همراه پرسنل سازمان در کنار سیل عظیم مردم اهواز در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن شرکت کردند و با آرمان‌های امام راحل تجدید بیعت کردند .

فضل احمدی نیا مدیر عامل سازمان پایانه های شهرداری اهواز، گفت: به برکت پیروزی انقلاب اسلامی، امروز کشور ایران در بسیاری از حوزه‌های عمرانی و ابادانی حرف اول را می زند در حالی‌که امریکا روز بروز به یاوه گویی های های خود می افزاید

به طور قطع ما ملت ایران نخواهیم گذاشت تا به اهدافش دست پیدا کند.

وی در خاتمه ضمن قدر دانی و تشکر از پرسنل سازمان گفت: کارکنان سازمان پایانه‌های شهرداری اهواز با شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن  در کنار حرکت عظیم پر خروش مردم اهواز درس ولایت پذیری را مرور کردند و نشان دادند که همواره از انقلاب اسلامی و رهبری معظم انقلاب حمایت می‌ کنند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری اهواز

    منبع خبر

    شهرداری اهواز

    شهرداری اهواز یک شهرداری در شهر اهواز می باشد

      نظرات