پیام مهندس علیزاده به مناسبت فرا رسیدن ۲۲ بهمن ماه

مهندس علیزاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمان در پیامی ضمن دعوت از همکاران برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه، فرارسیدن این روز را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمان، مهندس ابراهیم علیزاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمان در پیامی ضمن دعوت از همکاران برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه، فرارسیدن این روز را که برابر با چهلمین سال اقتدار ملت قهرمان ایران می باشد تبریک گفت.

در بخشی از متن پیام آمده است:

بیست و دوم بهمن برای ملت ایران یاد آور نعمتی الهی، بی نظیر و تاریخی است که تحقق وعده الهی برای همه بندگان مومن، متعهد و استوار خویش می باشد و اکنون پس از گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی، ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی با عشق، تعهد و دلبستگی هرچه بیشتر به مقام معظم رهبری و آرمان های راستین انقلاب از دستاوردهای بزرگ انقلاب، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی دفاع می کنند و با حضور حماسی خود در عرصه های مختلف بویژه راهپیمایی ۲۲ بهمن، پایبندی خود را به آرمان های راستین انقلاب اعلام می نمایند.

اینجانب سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران را به کارکنان پر تلاش شرکت آب منطقه ای کرمان تبریک و تهنیت می گویم و از درگاه یگانه بی‌همتا مسئلت می‌کنم به همه ما توفیق خدمت شایسته به مردم ایران را عطا کند تا بتوانیم شکرگزار نعمت عظیم انقلاب اسلامی باشیم.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كرمان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كرمان

    شركت آب منطقه‌ای كرمان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات