حضور شرکت آب منطقه ای کهگیلویه وبویراحمد در نمایشگاه دستاوردهای...

نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی با هدف آشنایی مردم با خدمات انقلاب شکوهمند اسلامی با حضور دستگاه های اجرایی از جمله شرکت آب منطقه ای استان در مصلی یاسوج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه وبویراحمد، مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان با حضور در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی ، خدمات انقلاب اسلامی در بخش آب استان را تشریح کرد.

مهندس داودی پس از بازدید از این نمایشگاه با بیان اینکه انقلاب اسلامی، نعمت و موهبتی الهی برای ملت ایران بود، گفت : یقیناً آثار و برکات انقلاب اسلامی در بخش ها و سطوح مختلف ادامه دار خواهد بود که در این میان آثار و برکات در بخش آب نمود و ظهور بیشتری داشته است .

وی با بیان اینکه تا قبل ار انقلاب اسلامی هیچ پروژه آبی در استان اجرا نگردید، گفت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی تاکنون بیش از ۲۵۰ پروژه از اول پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی طی سنوات گذشته در قالب طرح های متعدد در بخش آب توسط شرکت آب منطقه ای در استان با هزینه ای بیش از ۳۰۰۰ میلیارد ریال مطالعه و اجرا گردید، که نقطه عطف این فعالیت ها طی سفر پر برکت رهبر فرزانه انقلاب به استان و آغاز پروژه های مهمی از جمله سد های کوثر، شاه قاسم، احداث نیروگاه های برقآبی، شبکه های آبیاری و زهکشی با وسعت بیش از ۱۶ هزار هکتار و ... می باشد که هم اکنون در مدار بهره برداری بوده و بیش از ۲ میلیون و ۵۰۰هزار نفر از هموطنان در پنج استان جنوبی کشور و هم استانی هایمان از اهداف این پروژه ها بهره مند می باشند.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كهكیلویه و بویراحمد

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كهكیلویه و بویراحمد

    شركت آب منطقه‌ای كهكیلویه و بویراحمد یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات