رفع آبگرفتگی معابر منطقه سه همچنان ادامه دارد

رفع آبگرفتگی معابر منطقه سه همچنان ادامه داردشهردار منطقه سه شهر کرمان، از رفع مشکل آبگرفتگی در سطح معابر منطقه طی بارندگی اخیر خبر داد.
مهندس رامین امیر مداح شهردار منطقه ۳ در گفت‌وگو با پایگاه خبری کرمان آنلاین، با اشاره به اینکه قبل از شروع فصل سرما با کار کارشناسی که همکارانم در معاونت امور شهر منطقه انجام دادند، معابری که مشکل آب گرفتگی داشتند شناسایی و ۲۴ حلقه چاه آب جذبی در سطح منطقه حفر شد.
وی ادامه داد: ۶ حلقه چاه دیگر نیز در دستور کار قرار دارد که پس از مساعد شدن هوا آنها نیز حفر خواهند شد و همچنین در سطح وسیعی از منطقه با لوله کشی مشکل آبگرفتگی را حل کرده‌ایم.
امیرمداح افزود: در حال حاضر نیز با همکاری همکاران پر تلاش و زحمت کش خدمات شهر منطقه‌ی سه با استقرار تیم‌هایی در ۷ نقطه‌ی این منطقه به صورت سیار و یک پمپ ثابت توانسته‌ایم بیش از ۸۰ درصد آبهای سطحی منطقه را که برای شهروندان مشکل ایجاد کرده بود جمع آوری نماییم.
شهردار منطقه سه از شهروندان خواست در صورت بروز هر گونه مشکلی در زمینه آبگرفتگی با شماره ۳۲۵۲۱۰۵۱ و ۳۲۵۲۱۰۵۲ تماس گرفته و مساله را اطلاع دهند  تا همکاران این منطقه نسبت به رفع مشکل آبگرفتگی اقدام کنند.

  • برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید ۷۴۲۰.jpg
JoomlaWorks "Simple Image Gallery Pro" Plugin (v۳.۱.۰) ends here

لینک اصل خبر در سایت شهرداری کرمان

    منبع خبر

    شهرداری کرمان

    شهرداری کرمان یک شهرداری در شهر کرمان می باشد

      نظرات