رییس شورا: بکارگیری ظرفیت جشنواره مطبوعات در راستای بهبود حوزه اقتصاد

رییس شورا: بکارگیری ظرفیت جشنواره مطبوعات در راستای بهبود حوزه اقتصاد

در جلسه هماهنگی ستاد برگزاری جشنواره مطبوعات اتحادیه دریای خزر با حضور مدیر کل مرکز مطالعات و برنامه ریزی رسانه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛
رییس شورا: بکارگیری ظرفیت جشنواره مطبوعات در راستای بهبود حوزه اقتصاد
در جلسه هماهنگی ستاد برگزاری جشنواره مطبوعات اتحادیه دریای خزر با حضور مدیر کل مرکز مطالعات و برنامه ریزی رسانه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ رییس شورا: بکارگیری ظرفیت جشنواره مطبوعات در راستای بهبود حوزه اقتصاد
روز پنج شنبه ۲۵ بهمن جلسه هماهنگی ستاد برگزاری جشنواره مطبوعات اتحادیه دریای خزر با حضور مدیر کل مرکز مطالعات و برنامه ریزی رسانه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، رییس شورای اسلامی شهر رشت، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، مدیر کل فرهنگ و ارشاد مازندران، مدیر روابط عمومی شورای اسلامی شهر رشت و همچنین رییس و اعضای خانه مطبوعات گیلان، مازندران، گلستان در خانه مطبوعات گیلان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت - در این جلسه مدیر کل مرکز مطالعات و برنامه ریزی رسانه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به این موضوع که اولین سال برگزاری این جشنواره به میزبانی استان مازندران میباشد، خواستار هماهنگی و تعامل بین استانهای شمالی کشور جهت برگزاری کیفی این جشنواره شد.
دکتر حمید ضیایی پرور خاطر نشان کرد: باید با حضور خبرنگاران بتوانیم امکانات موجود منطقه حاشیه خزر را به نحو صحیح به نمایش بگذاریم تا این امر سبب شود استقبال از جاذبه های مختلف گردشگری ارتقا یابد.
وی در ادامه تاکید کرد که نماینده خانه مطبوعات سه استان در برگزاری هرچه با شکوه تر این جشنواره همکاری و مساعدت‌های لازم را انجام خواهند داد.
رییس شورای اسلامی شهر رشت با بیان این موضوع که امروزه دامنه تاثیرگذاری رسانه ها در فضای مجازی و افکار عمومی غیر قابل انکار میباشد، این واقعیت را فرصتی مناسب ذکر نمود که باید مانع از عدم انحراف آن شد.
سید امیر حسین علوی افزود: مدیریت شهری با نیت تقویت و حمایت از رسانه هایی که رسالت خود را به بهترین شکل انجام میدهند، اقداماتی را انجام داده است. لیکن سایر دستگاههای متولی نیز باید در راستای ایجاد انگیزه و تقویت این رسانه ها اقدام کنند.
رییس شورا با اشاره به نشریاتی که به صورت مشترک در استانهای شمال کشور در حال فعالیت هستند، به کارگیری از ظرفیت این نشریات را جهت تعرفه ظرفیت های استان و جذب کشورهای حوزه دریای خزر جهت سرمایه گذاری اقتصادی خواستار شد.
لینک اصل خبر در سایت شورای شهر رشت

    منبع خبر

    شورای شهر رشت

    شورای شهر رشت یک شورای شهر در شهر رشت می باشد

      نظرات