سرپرست معاونت برنامه ریزی شرکت آب منطقه ای تهران منصوب شد

طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران، سرپرست معاونت برنامه ریزی منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "سید حسن رضوی" در آیین تکریم و معارفه معاون برنامه ریزی شرکت اظهار داشت: با توجه به سوابق ارزشمند معاون سابق برنامه ریزی در جایگاه جدید کمک و بازوی مدیرعامل هست و درخواست می کنم  وی به معنای واقعی همچون گذشته کمک شرکت باشد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران ضمن معرفی محمدعلی طرفه به عنوان سرپرست معاونت برنامه ریزی گفت: حضور وی که تجارب ارزشمندی دارد می تواند روح تازه ای را در شرکت بدمد و مهدی فروغی که انسانی بی تکلف است در سمت جدید می تواند کمک خوبی برای بنده باشد و بسیاری از امور جاری سازمان که ضرورت پیگیری و هماهنگی دارد را در جایگاه جدید سامان دهد.

رضوی ادامه داد: با توجه به اینکه پست قائم مقام در چارت سازمانی شرکت آب منطقه ای تهران وجود ندارد، وی در قالب مشاور به بنده کمک می کند.

وی سرپرست معاونت برنامه ریزی را یک شخص ملی و اثرگذار در بخش آب معرفی کرد و تصریح کرد: محمدعلی طرفه با تجربیات بسیار خوبی که دارد، می تواند به پیشبرد اهداف شرکت کمک کند و با فکر و پیشنهادات جدید خود منشا اثر واقع شود.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران افزود: مهدی فروغی همچنان عضو هیئت مدیره شرکت و شورای معاونین خواهد بود و از تجربیات وی استفاده خواهیم کرد.

همچنین در ادامه محمدعلی طرفه عضو هیئت مدیره و سرپرست معاونت برنامه ریزی شرکت آب منطقه ای تهران در سخنان کوتاهی گفت: این شرکت بین سایر شرکت های آب منطقه ای  جزو سرآمدان بوده و تجارب شرکت آب منطقه ای تهران در صنعت آب زبانزد است.

وی افزود:در این شرکت از قدیم تا امروز بزرگان زیادی مشغول فعالیت بودند که این خود برای بنده افتخار محسوب می شود.

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم در جایگاه جدید با پشتیبانی و راهنمایی های مدیرعامل شرکت و همچنین مساعدت معاون سابق اقدامات خوبی انجام دهیم.

مهدی فروغی معاون سابق برنامه ریزی در این نشست گفت: اضافه شدن سرمایه انسانی با تجارب بالا برای شرکت یک نعمت است چراکه در سال های اخیر معمولا نیروهای با تجربه از شرکت خارج شده اند اما اکنون با حضور سرپرست معاونت برنامه ریزی یک نیروی انسانی با تجربه به شرکت اضافه شده است.

وی ضمن تشکر و قدردانی از همه همکاران خود در معاونت برنامه ریزی اظهار داشت: بنده سرباز دولت و شرکت بوده و در هر جایگاهی آماده خدمتگزاری هستم.

در پایان نیز مدیرعامل شرکت طی احکامی جداگانه محمدعلی طرفه را به عنوان سرپرست معاونت برنامه ریزی و همچنین مهدی فروغی را به عنوان مشاور مدیرعامل منصوب کرد و از خدمات ارزنده وی به عنوان معاون برنامه ریزی تشکر و قدردانی کرد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات