طراحی نماد شهر ارومیه به فراخوان گذاشته شد

طراحی نماد شهر ارومیه به فراخوان گذاشته شد

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه گفت: طراحی نماد شهر ارومیه به فراخوان گذاشته شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ علی شایگان بیان کرد: در جهت هویت بخشی و شناساندن هر چه بهتر پتانسیل های گردشگری، تاریخی، فرهنگی و اقتصادی کلانشهر ارومیه نمادی هویتی از طریق برگزاری فراخوان طراحی می شود.

وی با بیان اینکه شرکت در مسابقه برای همه آزاد است، اظهار کرد:   به این منظور از تمامی هنرمندان، طراحان و صاحبان نظر در این حوزه دعوت می گردد در این فراخوان شرکت نمایند.

شایگان گفت:  طرح مذکور می بایست در بردارنده تمامی ابعاد فرهنگی، تاریخی، گردشگری، موقعیت جغرافیایی و اقتصادی کلانشهر ارومیه است.

وی بیان کرد:  طرح اولیه می بایست به صورت طرح سه بعدی ( طراحی دستی یا اجرای رایانه ای) از سه دید front, side, perspective در ابعاد A ۳  با رزولوشن ۳۰۰ dpi ارائه گردد و در صورت انتخاب از سوی هیئت داوران ، فایل سه بعدی با فرمت (  ۳ DS ) بر روی لوح فشرده، تحویل دبیرخانه سازمان گردد.

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه  مهلت ارسال آثار را  ۱۵ اسفند ۹۷ عنوان کرد و گفت:  جهت شرکت ابتدا فرم ثبت نام را از طریق ایمیل سازمان به نشانی townscape.urmia@gmail.com به صورت فایل فشرده ( Zip ) ارسال نمایند.

وی عنوان کرد:   آدرس دبیرخانه  را ارومیه، خیابان کاشانی، خیابان پرهیزکار، سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری با کد پستی: ۵۷۱۵۹۷۴۶۳۳  است.

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه با بیان اینکه حق مالکیت معنوی آثار برتر برای این سازمان محفوظ است، اظهار کرد: به اثرات  برتر انتخابی  از طرف هیئت داوران جوایز ارزنده به همراه لوح تقدیر، اهدا می شود.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات