اقدامات ویژه شهرداری اصفهان برای برگزاری تشییع هر چه باشکوه‌تر شهدا

اقدامات ویژه شهرداری اصفهان برای برگزاری تشییع هر چه باشکوه‌تر شهدا

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان با تاکید بر اینکه اقدامات ویژه برای برگزاری تشییع هر چه باشکوه‌تر شهدا انجام شده است، گفت: امروز همه برای محکوم کردن اقدام کوردلانه تروریست‌ها که ۲۷ نفر از عزیزترین مردان این شهر و استان را از جمع ما جدا کرد، به صحنه می‌آییم.

ایمان حجتی ظهر امروز ( شنبه) در برنامه رادیویی «صدای شهر» با عرض تبریک و تسلیت به مناسبت شهادت ۲۷ پاسدار دلیر لشکر ۱۴ حضرت امام حسین(ع) به مردم شریف اصفهان اظهارکرد: با توجه به اتفاق غم‌انگیزی که در روزهای گذشته رخ داد، شهرداری اصفهان با توجه به اهمیت این رویداد، با دستور مستقیم شهردار وارد عمل شد؛ با توجه به اعلام عزای عمومی توسط استاندار اصفهان، پرچم‌های شهری به حالت نیمه افزاشته درآمده و میادین و چهارراه های اصلی سطح شهر نیز با پرچم‌های عزاداری و سه رنگ جمهوری اسلامی ایران آذین‌بندی شده است.

وی با بیان اینکه در حوزه تبلیغات شهری، اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان با نصب بنرهای اطلاع رسانی، مراسم تشییع و یادبود ۲۷ شهید حادثه تروریستی اخیر را اطلاع رسانی کرده است، تصریح کرد: تصاویر شهدا به صورت ویژه در مسیر تشییع شهدا نصب شده و سایر فضاسازی‌ها در نقاط مختلف شهر به ویژه در مسیر تشییع انجام شده است.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه به منظور حمل و نقل تشییع‌کنندگان طبق مصوبه جلسه هماهنگی و ستاد برگزاری مراسم اقدامات لازم را انجام داده است؛ همانطور که در تاریخ کشور سابقه دارد، خون هر شهید برای ما آغاز یک راه بوده و شهدا همیشه نوید دهنده و آغازگر راه‌های جدید بوده‌اند.

حجتی اظهار امیدواری کرد: تمام این اقدامات منتج به برگزاری یک مراسم تشییع باشکوه برای ۲۷ پاسدار عزیز لشکر ۱۴ حضرت امام حسین(ع) شود.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری اصفهان

  منبع خبر

  شهرداری اصفهان

  شهرداری اصفهان

  شهرداری اصفهان یک شهرداری در شهر اصفهان می باشد

   نظرات