مهندس مهدلو شهردار زرند در سخنرانی قبل ازخطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان زرند:"ما امانت نگهدار شهروندان در شهرداری خواهیم بود و هزینه هایی که شهروندان به شهرداری خواهند پرداخت را برای عمران و ابادانی شهر به کار خواهیم گرفت و از حیف و میل انها جلوگیری خواهیم کرد."

مهندس مهدلو شهردار زرند در سخنرانی قبل ازخطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان زرند:"ما امانت نگهدار شهروندان در شهرداری خواهیم بود و هزینه هایی که شهروندان به شهرداری خواهند پرداخت را برای عمران و ابادانی شهر به کار خواهیم گرفت و از حیف و میل انها جلوگیری خواهیم کرد."

سخنران قبل از نماز جمعه های این هفته شهرستان زرند مهندس مهدلو شهردار زرند بود که به ارائه گزارشی از فعالیتهای این نهاد مردمی پرداخت . مهندس مهدلو شهردار زرند در این سخنرانی ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای ۸ سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم و شهیدان حادثه تروریستی زاهدان گفت: تا زمانی که خون شهیدان در سرزمین ایران جاری باشد هیچ اسیبی به این کشور نخواهد رسید.

مهندس مهدلو ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت: دشمنان همواره بر این باور بودند که ایران هیچگاه چهل سالگی خود را نخواهد دید و همواره در صدد تفرقه افکنی در بین مردم بودند که این امر با هوشیاری مردم همواره به شکست خورد.

منتخب شورای شهر زرند در ادامه به ارائه گزارش یکساله خود پرداخت و اظهار داشت:با تلاش و کوشش نیروهای شهرداری و یاری گرفتن از خداوند متعال توانسته ایم قله های موفقیت را یکی پس از دیگر فتح نمائیم و امروز شهرداری از وجه خوبی در بین شهروندان برخوردار می باشد .

وی از دست پر شهرداری در دهه مبارک فجر امسال گفت و افزود:ما سخن مقام معظم رهبری را که فرمودند "بزرگترین مبارزه با آمریکا خدمت به مردم می باشد" را سرلوحه کار خود قرار داده ایم وموفق شده این به مدت به موفقیتهایی که نقشه راهمان بود دست پیدا کنیم .

این مقام مسئول گفت: در یکسال گذشته در راستای پرداخت بدهی های و اماده سازی ماشین الات خود بیش از ۳۰ میلیارد تومان هزینه شده است و توانسته ایم حقوق کارکنان و نیروهای شهرداری را به روز نماییم.

شهردار زرند به فعالیتهای عمرانی خدمات شهری و جمع اوری زباله و رنگ امیزی جداول، دریافت زمین مناسب جهت دفن زباله های شهری،خرید مخازن زباله ،ایجاد ایستگاه نگهداری حیوانات بلاصاحب ،تنطیف معابر شهری اشاره کرد و گفت:همه فعالیتهلی انجام شده در شهرداری زرند برای رفاه و آسایش شهروندان می باشد .

وی به فعالیتهای عمرانی شهرداری نیز اشاره کردو گفت :فاز دوم آسفالت معابر شهر زرند به زودی با پیمانکار قبلی انجام خواهد شد و ما نیز ور حال زیر سازی و اماده نمودن معابر برای این امر می باشیم . وی گفت: در طی این مدت بیش از ۱۳۰۰۰متر مربع از معابر شهر لکه گیری شده است و با تلاش نیروهای این نهاد بیش از ۱۵۰ هزار متر مربع از معابر شهری اسفالت و بهسازی شده اند . شهردار زرند زیر سازی ۳۱۰ هزار متر مربع،خاک برداری ۶۰۰۰ متر مکعب،جدول گذاری ۸۵۰۰ متر طول را از دیگر برنامه های عمرانی شهرداری دانست و گفت:یکی از برنامه های مهم ما در سال اینده تعویض جداول فرسوده شهری می باشدکه برای این امر بیش از یک میلیارد تومان هزینه در نظر گرفته شده است .

وی به افزایش توان شهرداری در همه زمینه ها اشاره کرد و اظهار داشت: وظیفه شهرداری زیبا سازی و انجام فعالیتهلی عمرانی می باشد و خوشحالم که امروز بگویم شهرداری زرند در همه زمینه های عمرانی در حال پیشرفت و خدمت رسانی می باشد.

مهندس مهدلوشهردار زرندبه فعالیتهای فضای سبز نیز اشاره کرد و گفت:استاندارد سازی وسایل شهربازی و قرارداد نصب بیش از ده دستگاه جدید در شهربازی ،ایجاد بوستانهای جدید و بوستان بانوان و خرید لوازم پارکی ،خرید لوازم بازی و بهره برداری از ۷ هکتار فضای سبز و تولید بیش از ۱۴۰۰۰ نهال انواع گلهای فصلی ، راه اندازی بوستانهای جدید ،لوله گذاری فصاهای سبز ،تولید ۲۵۰۰۰ صندوق گل و لایروبی جوب ها اقدامات ما در زمینه فضای سبز می باشد.

وی به حمل ۵۱۴۶ کامیون شن توسط خود ناوگان شهرداری به سطح شهراشاره کردو گفت:خوشبختانه تمام فعالیتهای شهرداری زرند با استفاده از توان و ناوگان خود شهرداری در حال انجام می باشد و این نهاد از حصور پیمانکاران حمل شن بی نیاز شده است.

وی به ماموریتهای سازمان اتش نشانی اشاره کرد و گفت: اعتقاد داریم هر چه آموزش شهروندان بیشتر باشد کاهش حوادث در سطح شهر نیز کمتر خواهد شدبطوری که تاکنون بیش از ۱۰هزار نفر از شهروندان آموزش های ایمنی و اتش نشانی را فراگرفته اند .

منتخب شورای شهر زرند خرید دستگاه جدید واترمیس و کارگاه شارژ کپسولهای اتش نشانی،ماموریت بیش از ۴۳۲ مورد اشاره و گفت:در صدد بالابردن توان عملیاتی نیروهای اتش نشانی هستیم تا بتوانیم خدمات بهتری به شهروندان ارایه دهیم .

وی افزود:فعالیتهای فرهنگی خوبی در سطح شهر به انجام رسیده ودر حال انجام می باشد و در سال ۹۸ نیز سال شکوفایی برنامه های فرهنگی و هنری شهرداری زرند خواهد بود .

وی خواستار کمک شهروندان به شهرداری شد و گفت:اگر شهروندان به کمک شهرداری نیایند نمی توانیم عمران و آبادانی شهر را شاهد باشیم . وی تلاش و کوشش در شهرداری زرند را بیشتر از گذشته دانست و گفت:شهروندان باید ما را در اجرای پروژه های عمرانی یاری کنند و با کمک خود به شهرداری شهری زیبایی را برای خود و نسلهای اینده بسازند.

مهندس محمد رضا مهدلو شهردار زرنددر ادامه تصریح کرد:ما امانت نگهدار شهروندان در شهرداری خواهیم بود و هزینه هایی که شهروندان به شهرداری خوهند پرداخت را برای عمران و ابادانی شهر به کار خواهیم گرفت و از حیف و میل انها جلوگیری خواهیم کرد .

وی در پایان خواستار دعای خیر شهروندان برای مجموعه شهرداری شد و افزود: خود را خادم شما می دانیم و امیدواریم بتوانیم در پایان سال کارنامه درخشانی از خود برجا بگذاریم. شایان ذکر است شهردار زرند و معاونین شهرداری در ادامه با میز خدمت پاسخگوی سوالات شهروندان بودند

[if gte mso ۹]> Normal ۰ false false false EN-US X-NONE AR-SA لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات