جشنواره ساخت آدم برفی در طالقان برگزار شد

جشنواره ساخت آدم برفی در طالقان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان، زمانی که مردم جامعه ای از نشاط اجتماعی برخوردار باشند، وفاق، همبستگی، تعلق اجتماعی، تعاملات اجتماعی مطلوب، رضایت از زندگی و همچنین سلامت روانی و اجتماعی افراد افزایش پیدا کرده و طبیعی است که به موازات آن آسیبهای اجتماعی نیز کاهش می یابد و انگیزه برای کار و تلاش و تحصیل افزایش می یابد، در نتیجه چنین جامعه ای، مسیر پیشرفت و ترقی را طی خواهد کرد.

گسترش شهرنشینی، دسترسی بیشتر به فناوری، مشغله های فراوان، تحمیل استرس های متعدد بر افراد، تعارض فرهنگی و خطر تضعیف هویت فرهنگی، کاهش ارتباطات عاطفی میان مردم و افزایش اختلالات روحی، از ویژگی های جامعه امروزی و زندگی به اصلاح مدرن است.

ایران در حوزه شادی رتبه ۱۱۴ ام را در رده بندی سازمان جهانی بهداشت دارد. داشتن تفریحات سالم و دسته جمعی و رابطه اجتماعی از نیازهای یک خانواده و جامعه است و به همین دلیل تفریحات نقش موثری در شادابی جامعه دارند که وجود آن در رده های مختلف جامعه به نشاط اجتماعی و امیدبخشی منجر میشود که راهی طولانی برای رسیدن به اهداف دارد.

جشنواره ساخت آدم برفی در طالقان برگزار شد

دومین جشنواره آدم برفی به همت شورا اسلامی شهر و شهرداری طالقان در میدان امام خمینی شهر طالقان برگزار گردید که با استقبال خوب مردم روبرو شد.

در پایان به کلیه شرکت کنندگان در این جشنواره هدایایی اهدا گردید.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری طالقان

  منبع خبر

  شهرداری طالقان

  شهرداری طالقان

  شهرداری طالقان یک شهرداری در شهر طالقان می باشد

   نظرات