نمایشگاه مدیریت شهری (شهر ایده آل) در بندرعباس به کار خود پایان داد

نمایشگاه مدیریت شهری (شهر ایده آل) در بندرعباس به کار خود پایان داد

به گزارش اداره ارتباطات، سید عبداله نبوی، مسئول امور ارتباطات معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز، از حضور فعال شهرداری اهواز در نمایشگاه توسعه مدیریت شهری خبر داد.

سید عبداله نبوی در این باره گفت: شهرداری اهواز جهت حضور فعال در این نمایشگاه و ارائه عملکرد خود در سال گذشته و نیز تبیین برنامه های خود در سال ۹۸ یکی از بزرگترین غرفه های این نمایشگاه را به خود اختصاص داده بود.

وی ادامه داد: از جمله معاونت های فعال در غرفه شهرداری اهواز، معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی بود که با انجام فعالیت های فراوان در سال ۹۷ ، توانست نماینده مناسبی جهت انعکاس فعالیت های شهرداری باشد.

مسئول امور ارتباطات معاونت با اشاره به حضور فعال دیگر شهرداری ها در نمایشگاه بندرعباس افزود: نمایشگاه بندرعباس فرصت بسیار مناسبی را برای دیگر شهرداری ها در زمینه تبادل اطلاعات و برنامه ها به وجود آورد. غرفه شهرداری اهواز نیز در همین راستا میزبان بسیاری از همکاران در شهرداری های دیگر بود.

نبوی علاقمندی اکثریت شهرداری ها را حوزه گردشگری دانست و تصریح کرد: به عنوان مثال شهرداری بندرعباس به عنوان میزبان، به تازگی اداره گردشگری خود را تاسیس کرده و خواهان همکاری شهرداری اهواز در تبادل اطلاعات بود. دیگر شهرداری ها نیز گردشگری را به عنوان یک سرمایه گذاری جهت معرفی فرهنگ خود به سایر مردم درنظر گرفته اند.

وی در پایان ابراز داشت: در نمایشگاه بندرعباس با سایر معاونت های فرهنگی اجتماعی ورزشی دیگر کلانشهرها تعامل بسیار مناسبی صورت پذیرفت.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری اهواز

    منبع خبر

    شهرداری اهواز

    شهرداری اهواز یک شهرداری در شهر اهواز می باشد

      نظرات