استقرار آتش نشانان در مبادی و میادین پر تردد شهر در آستانه فرا رسیدن نوروز

استقرار آتش نشانان در مبادی و میادین پر تردد شهر در آستانه فرا رسیدن نوروز

رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری ارومیه گفت: نیروهای آتش نشانی با استقرار در مبادی و میادین پر تردد سطح شهر ارومیه تامین ایمنی شهروندان را بر عهده دارند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ ابراهیم شاد قوشچی با اشاره به آماده باش آتش نشانان برای امداد رسانی در حوادث شب چهارشنبه پایان سال گفت: در روزهای پایانی سال و در آستانه فرا رسیدن نوروز، به منظور پیشگیری از حوادث تلخ احتمالی، نیرو‌های آتش نشانی در مبادی و میادین سطح شهر ارومیه و نقاط پرتردد مستقر خواهند شد.

وی  افزود: علاوه بر آماده باش آتش نشانان ۱۰ ایستگاه آتش نشانی، از روز ۱۵ اسفند ماه ۱۳۹۷ تا پایان نوروز ۹۷ تعدادی از آتش نشانان به همراه خودروها و موتورهای آتش نشانی در میادین و مبادی ورودی و خروجی شهر ارومیه مستقر شده و تامین ایمنی این نقاط را بر عهده می گیرند.

شادقوشچی با آرزوی سالی سرشار از سلامتی برای شهروندان و هموطنان گرامی، افزود: با توجه به رفت و آمد پر حجم در مبادی ورودی و خروجی شهر، به شهروندان و هموطنان توصیه می کنیم همواره اصول ایمنی را رعایت کنند تا شاهد حوادثی تلخ نباشیم.

وی با اشاره به رعایت ایمنی توسط شهروندان در شب چهارشنبه آخر سال، از عموم مردم خواست ضمن پرهیز از ریختن مایعات قابل اشتعال بر روی آتش، از روش کردن آتش‌های بزرگ که موجب آتش گرفتن درختان، کابل‌ها و بالکن‌های ساختمان‌ها می‌شود، خود داری کنند.

شاد قوشچی همچنین به مردم توصیه کرد: در هنگام بروز هر گونه حادثه ای، سریعاً مراتب را به سامانه ۱۲۵ و یا نیرو‌های آتش نشانی مستقر در سطح شهر اطلاع دهند و در صورت مشاهده خودرو‌های آتش نشانی حین اعزام به ماموریت، مسیر را برای تردد این خودرو‌ها باز نگه دارند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات