برگزاری جشنواره برترین های شورایی در سال ۹۷

برگزاری جشنواره برترین های شورایی در سال ۹۷

به گزارش روابط عمومی امور بین الملل شورای اسلامی شهر ساری، سید مسعود مدینه با یادآوری کسب گواهینامه استاندارد ایزو توسط شورای اسلامی شهر ساری که بعنوان اولین شورا در سطح کشور نسبت به این مهم نموده است، گفت: بحمدلله شورای اسلامی شهر ساری از آغاز دوره پنجم شاهد تحولی اساسی در ساختار اداری خود بوده و خرسندیم که این مسیر با قدرت در حال طی شدن است زیرا ما معتقدیم که چابک‌سازی سازمانی و استاندارد نمون ارائه خدمات نقش موثری در میزان رضایت مردم از این نهاد مردمی دارد.

وی از برگزاری اولین جشنواره برترین های شورایی در ساری خبر داد و اذعان داشت: یکی از رویکردهای شورای اسلامی شهر ساری قدرشناسی از افرادی است که در مسیر دستیابی به اهداف، گام های موثری برمی دارند و در این راستا در صدد برگزاری جشنواره برترین های شورایی در پایان سال ۱۳۹۷ هستیم.

مدینه در تبیین تندیس های سه گانه برترین های شورایی در سال ۹۷ نیز گفت: برترین رسانه در همراهی و همکاری با شورا، برترین عملکرد اثربخش و برترین خدمت صادقانه  (ویژه کارکنان شورا) از تندیس های اولین دوره برگزاری این جشنواره هستند که به زودی از سوی کارگروه های تشکیل شده در این خصوص، انتخاب و در جلسه رسمی شورا به صاحبان آنها اهداء خواهد شد.

این مسئول از انتخاب هیئت داوران جهت انتخاب برترین رسانه ی شورایی خبر داد و گفت: موکدا از هیئت محترم داوران خواسته ایم که با پرهیز از یکجانبه گرایی، نگاه ویژه ای به رسانه های منتقد داشته باشند زیرا معتقدیم نقد سازنده یکی از عوامل رشد و تعالی در فرآیند خدمات شوراهاست؛ بر همین اساس در جشنواره سال آینده تندیس ویژه ی رسانه ی منتقد نیز به بخش اصلی جشنواره اضافه خواهد شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با همت مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر ساری سعی خواهیم کرد در سال های آتی آیتم های دیگری را نیز به این جشنواره اضافه نماییم.

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر ساری

    منبع خبر

    شورای شهر ساری

    شورای شهر ساری یک شورای شهر در شهر ساری می باشد

      نظرات