انتصابات جدید در شرکت آب منطقه ای تهران

با صدور احکامی جداگانه از سوی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران، سرپرست دفتر فنی، سرپرست امور تدارکات و پشتیبانی و همچنین مدیر دفتر مطالعات پایه را منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران،" سید حسن رضوی" در آیین تکریم و معارفه تعدادی از مدیران شرکت اظهار داشت: بازنشستگی مرحله ای است که برای همه کارمندان به وقوع می پیوندد و امروز نیز زمان بازنشستگی مدیر دفتر مطالعات پایه منابع آب و همچنین مدیر دفتر فنی است که این همکاران جزو افراد متعهد و با دانش شرکت بودند.

وی از حسن برنا مدیر پیشین دفتر مطالعات پایه منابع آب و همچنین علیرضا محجوب مدیر قبلی دفتر فنی جزو منابع انسانی ارزشمند شرکت یاد کرد و گفت: با توجه به دانش و تخصص این افراد ارزشمند جهت پویایی امور نباید ارتباط آنان با شرکت قطع شود و باید از تجارب گرانبهای آنان در عرصه های مختلف استفاده نمود.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران با معرفی محمدرضا خانیکی به عنوان مدیر دفتر مطالعات پایه منابع آب افزود: تجربیات وی در رده های مختلف سازمان قطعا در دفتر مطالعات پایه تاثیرگذار و منشا خیر خواهد بود.

وی تصریح کرد:حضور کارکنان دفتر مطالعات در معاونت حفاظت و برعکس می توانند اثرگذاری مطلوبی در پیشبرد امور داشته و خلاها را پر کنند چراکه این افراد بستر تصمیم گیری را برای معاونت های طرح و توسعه، برنامه ریزی و حفاظت و بهره برداری مهیا می سازند.

رضوی با اشاره به انتصاب سیامک نیلچیان به عنوان سرپرست دفتر فنی شرکت آب منطقه ای تهران یادآور شد: دفتر فنی وزنه ای در شرکت است که مدیر آن باید علاوه بر پشتکار و دقت در اجرای امور از مقبولیت عمومی نیز برخوردار باشد که سرپرست این دفتر به خوبی می تواند این مسئولیت را عهده دار شده و بازوی خوبی برای معاونت طرح و توسعه باشد.

وی از علیرضا محجوب به عنوان یکی از مدیران خوب شرکت یاد کرد و گفت: زمان تصدی مسئولیت دفتر فنی توسط وی، همه کارها  به صورت کارشناسی و با خرد جمعی انجام می شد که این موضوع قابل تحسین است و علی رغم بازنشستگی انتظار است که ارتباط مدیر پیشین این دفتر قطع نگردد و از آموخته های وی مورد استفاده قرار گیرد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران در ادامه نیز با اشاره به حضور کوروش همدانیان به عنوان سرپرست امور تدارکات و پشتیبانی، افزود: این واحد سازمان از اهمیت بالایی برخوردار است و نیازمند کار تیمی است که سرپرست این بخش با بهره گیری از تجربیات خود نقش بهتری را ایفا کرده و نسبت به گذشته مفیدتر واقع شود.

در ادامه نیز هریک از معاونان و مدیران شرکت ضمن قدردانی و تشکر از عملکرد مدیران پیشین دفاتر مربوطه، انتصابات صورت گرفته را تبریک گفته و برای مدیران جدید آرزوی موفقیت کردند.

در پایان نیز مدیرعامل شرکت طی احکامی جداگانه محمدرضا خانیکی را به سمت مدیر دفتر مطالعات پایه، سیامک نیلچیان سرپرست دفتر فنی و کوروش همدانیان سرپرست امور تدارکات و امور پشتیبانی منصوب و با اهدای لوحی از زحمات حسن برنا، علیرضا محجوب و حسنعلی لطفی به عنوان مدیران پیشین این دفاتر تقدیر و تشکر به عمل آورد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات