۲۰۰ وسیله ورزش همگانی توسط معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی در سطح شهر اهواز نصب شد

۲۰۰ وسیله ورزش همگانی توسط معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی در سطح شهر اهواز نصب شد

به گزارش اداره ارتباطات معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی، احمد سراج معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری از نصب ۲۰۰ وسیله ورزش همگانی در سطح پارک ها و بوستان های شهر اهواز خبر داد.

احمد سراج با اعلام خبر فوق اظهار کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته از ماه گذشته خرید و نصب ۲۰۰ وسیله ورزش همگانی در سطح شهر در دستور کار قرار گرفته است.

وی ادامه داد: نصب وسایل ورزشی فوق با محوریت درنظر گرفتن مناطق کم برخوردار صورت پذیرفته است.

رئیس سازمان ورزشی تصریح کرد: از جمله اولویت های سازمان، رسیدگی به درخواست های مردمی در خصوص استفاده از وسایل ورزش همگانی است. به صورت روزانه شاهد آن هستیم که شهروندان در سنین مختلف با حضور در پارک ها و بوستان ها ورزش می کنند. در همین راستا با نصب گسترده وسایل ورزش همگانی، سعی بر آن بود که شهروندان بتوانند با استفاده از این ظرفیت به خوبی ورزش کنند.

این مقام مسئول با بیان این که مقام معظم رهبری اهتمام به ورزش را بسیار جدی و مهم می دانند، افزود: در حال حاضر شاهد آن هستیم که بسیاری از پارک ها و بوستان های سطح شهر دارای وسایل ورزش همگانی می باشند.

سراج با تقدیر و تشکر از سایر معاونین فرهنگی اجتماعی ورزشی مناطق هشتگانه جهت پیگیری و شناسایی نقاط مناسب جهت نصب این وسایل ابراز امیدواری کرد: در سال جدید بتوانیم وسایل دیگری نیز به این مجموعه اضافه نماییم.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری اهواز

    منبع خبر

    شهرداری اهواز

    شهرداری اهواز یک شهرداری در شهر اهواز می باشد

      نظرات