به مناسبت بزرگداشت روز شهدا، انجام شد: دیدار با خانواده شهید معزز...

به مناسبت روز بزرگداشت شهدا، دیداری با خانواده شهید همکار شرکت آب منطقه ای کردستان به عمل آمد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کردستان، به مناسبت روز گرامیداشت شهدا، با خانواده معزز شهید حسینی پدر یکی از بانوان همکار شرکت با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی شرکت آب منطقه ای، مشاور امور ایثارگران استانداری، مدیر بنیاد شهید شهرستان سنندج، مشاور امور ایثارگران و دبیر شورای فرهنگی شرکت آب منطقه ای دیداری به عمل آمد.

ابوبکر کریمی مشاور امور ایثارگران استانداری کردستان در دیدار با خانواده شهید توفیق حسینی عنوان کرد: دیدار از خانواده شهدا و خدمت به آنان یک وظیفه همیشگی برای مسئولان و جامعه است.

رضا نجفی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گفت: حداقل وظیفه اخلاقی ما دیدار با خانواده شهداست. وی افزود تجلیل از جایگاه و گرامیداشت یاد شهدا و ترویج راه آنان و ایثارگران را باید سرلوحه زندگی قرار داد.

آرش آریانژاد معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی شرکت آب منطقه ای کردستان نیز ضمن تقدیر و تجلیل از خانواده آن شهید معزز گفت: ما باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم و در تکریم خانواده های آن عزیزان؛ نهایت همکاری و تلاش را داشته باشیم.

یدالله رحمانی مشاور امور ایثارگران شرکت نیز گفت: شهیدان با تقدیم جان خود امنیت و آسایش را برای ما به ارمغان آورده اند  وی همچنین به نقل خاطره از شهیدی که در همسایگی وی بوده پرداخت.

و در پایان این دیدار با تقدیم لوح تقدیری به خانواده شهید حسینی یاد آن شهید گرانقدر گرامی داشته شد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كردستان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كردستان

    شركت آب منطقه‌ای كردستان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات