۸۸۰ پاکبان در ایام نوروز در آماده باش هستند

۸۸۰ پاکبان در ایام نوروز در آماده باش هستند

شهردار ارومیه گفت:  ۸۸۰ پاکبان با هدف سرعت بخشیدن به پاک سازی و تنظیف شهری در ایام نوروز در آماده باش کامل هستند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ محمد حضرت پور با اشاره به اجرای  طرح چهارشنبه آخر سال اظهار کرد:  با توجه به فاصله کم بین ساعت تحویل سال و مراسمات سنتی چهارشنبه آخر سال برای سرعت بخشیدن به پاک سازی شهر تعداد ۸۸۰ پاکبان به همراه ۱۳۱ دستگاه ماشین آلات مربوطه در طول ۲۴ ساعت  در آماده باش  کامل هستند .

به گفته وی پروسه روزانه نظافت شهری در ارومیه در ایام عید بصورت پیوسته همچنان  جریان دارد اما در طول ۱۵روز تعطیلات نظافت و پاکسازی محل اسکان مسافران نوروزی از جمله پارک ها به شکل ویژه ای به رسالت پاکبانان افزوده شده و در این مناطق نیز پاکبانان به صورت شبانه روزی خدمت رسانی می کنند.

حضرت پور خاطر نشان کرد: برای خدمت رسانی بهتر و دسترسی آسان مردم و مسافران نوروزی به امکانات رفاهی با مساجدی که در بافت مرکزی شهر قرار دارند برای در اختیار گذاشتن سرویس های بهداشتی به صورت ۲۴ ساعته هماهنگی لازم صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه مردم در نظافت و جمع آوری زباله نقش بسزایی دارند، بیان کرد:  در این ایام نیز برای زیبا ماندن شهر و کم شدن بار مسئولیت پاکبانان بیشتر از قبل نیازمند یاری شهروندان هستیم تا در خدمت رسانی به مردم به سطح بهتری از عملکرد برسیم.

شهردار ارومیه با آرزوی سالی خوب و خوش برای شهروندان اظهار کرد: شهروندان می توانند با پاک سازی محلات خود پس از انجام مراسمات سنتی چارشنبه سوری سهم مهمی در آراستگی و اماده سازی شهر ارومیه برای استقبال از نوروز ۹۸ و کمک به پاکبانان زحمتکش مدیریت شهری داشته باشند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات