برگزاری مراسم بزرگداشت روز شهید در توزیع برق تهران بزرگ

آیین بزرگداشت "روز شهدا " با حضور خانواده معظم شهدا، در شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، آیین بزرگداشت "روز شهدا " در روز چهارشنبه، بیست و دوم اسفند ماه سال جاری، همزمان با نام گذاری این روز، با حضور حسین صبوری مدیرعامل، مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران، چند تن از مدیران ارشد و فرزندان شهید شاغل در این شرکت، در سالن جلسات ساختمان شیراز جنوبی برگزار شد.
در این مراسم مهندس صبوری، ضمن خیرمقدم به میهمانان، نسبت به مقام والای شهدا و خانواده های معظم آنان ادای احترام کرد و گفت: روز شهید بهانه ای است تا یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم را گرامی بداریم و تلاش کنیم راه و منش آنها برای ما الگویی باشد تا بتوانیم در شرایط حاضر در راه حفظ ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و آرامش و امنیت جامعه کوشا باشیم.
وی ادامه داد: شهدای ما سمبل دلاوری، رشادت و ایثار هستند و کشور اسلامی مان را توسط با ارزش ترین دارایی، یعنی جان خود بیمه کردند و اینک وظیفه ما این است که پیرو راه آنها باشیم؛ همان راهی که راه تقوا، درستکاری و مردانگی است.
مدیرعامل شرکت با اشاره به اینکه فرزندان شهدا سفیران روحیه و فرهنگ شهادت و دلاوری و ادامه دهنده راه شهدا هستند گفت: بهره گیری از فرزندان شهدا در این شرکت فرصتی است که با ترویج رفتار و منش شهدا در بین همکاران و روحیه ایثارگری به هم وطنان عزیز خدمت کنیم.
در این مراسم، همچنین مهندس صبوری در پایان سخنان خود با توجه به بازنشستگی فرامرز حسین زاده، مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران و فرمانده بسیج شرکت، از زحمات ایشان تقدیر و از وی به عنوان فردی بی ادعا و دلسوز یاد کرد و گفت: آقای حسین زاده چه در حوزه بسیج و چه در حوزه ایثارگران همواره با نگاه پدرانه در ارائه خدمت به همکاران به خصوص فرزندان شهدا و بسیجیان شرکت کوشا بودند و همان طور که می دانیم آنچه که باقی خواهد ماند نام نیک است و خوشا آنانکه از آنان به نیکی یاد شود.
بر اساس این گزارش، در این مراسم سایت بانک اطلاعاتی جامع ایثارگران وزارت نیرو به آدرس www.sajoon.ir معرفی و مقرر شد تمامی همکاران مشمول در این سایت ثبت نام کنند.
در پایان این مراسم، همچنین فرزندان شهید شاغل در شرکت، مشکلات و سوالات خود را با مدیرعامل مطرح کردند و با اهدا لوح از آنان قدر دانی شد.
گفتنی است؛ آقای فرامرز حسین زاده، مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران و فرمانده بسیج شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در تاریخ بیست و پنجم اسفند سال جاری بعد از سی سال خدمت صادقانه به افتخار بازنشستگی نائل خواهند آمد.

لینک اصل خبر در سایت شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

  منبع خبر

  شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

  شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

  شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ یک شرکت در شهر تهران می باشد

   نظرات