دیدار رئیس و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر با شهردار شهر به مناسبت روز شهردار

دیدار رئیس و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر با شهردار شهر به مناسبت روز شهردار

به مناسبت سالروز شهادت سردار مهندس شهید مهدی باکری به عنوان اولین شهردار شهید و گرامیداشت روز شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر،جمعی از معاونان و مدیران شهرداری با حضور در دفتر شهردار شاهین شهر این روز را به ایشان تبریک گفتند.
حسین ابراهیمی رئیس شورای اسلامی شاهین شهر در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید مهدی باکری و عرض تبریک روز شهردار گفت: توسعه و آبادانی شاهین شهر در عزم راسخ مدیران شهری و با تلاش های شبانه روزی شهردار و کارکنان شهرداری میسر گردیده است.
وی در ادامه اظهار داشت: شهرداری شاهین شهر علی رغم مشکلات و موانع مالی، خدمات ارزشمندی برای توسعه و آبادانی شهر و نیز رفاه حال شهروندان عزیز انجام داده است که از مدیریت های شهردار تشکر و قدردانی می نمایم.
ابراهیمی خاطر نشان نمود: امیدواریم سال آینده بتوانیم گام های استوارتری در راستای خدمت رسانی به شهروندان گرامی و پیشرفت و آبادانی شهر برداریم.
حمید عشقی شهردار شاهین شهر نیز در این دیدار ضمن خوشامدگویی به حاضران و گرامیداشت یاد و خاطره سردار مهندس شهید مهدی باکری گفت: شهید باکری در دو سنگر مدیریت شهری و جبهه حق علیه باطل از خود توانایی ها و رشادت های بی نظیری نشان داد که در این راستا مسوولیت ما نیز در قبال مردم و مسوولان سنگین تر می گردد و امیدواریم بتوانیم در راه خدمت به شهروندان فهیم از هیچ تلاش و کوششی دریغ ننماییم.
وی در ادامه افزود: خوشبختانه زیرساخت های خوبی صورت گرفته و امیداورم سال آینده با حمایت ها و همفکری های اعضای شورای اسلامی شاهین شهر و تلاش های همکاران در شهرداری اجرایی خواهد شد.
شهردار شاهین شهر تصریح نمود: آنچه ما را دلگرم و امیدوار می سازد حمایت های بی دریغ شهروندان، اعضای شورای اسلامی شهر ، مسوولان و تلاش های شبانه روزی همکارانمان در شهرداری شاهین شهر است که از تمامی آنان تشکر و قدردانی می نمایم.
شایان ذکر است سایر اعضای شورای اسلامی شاهین شهر نیز هریک روز شهردار را تبریک گفته و برای ایشان آرزوی توفیق روز افزون در راستای خدمت رسانی به شهروندان ارجمند نمودند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری شاهین شهر

  منبع خبر

  شهرداری شاهین شهر

  شهرداری شاهین شهر

  شهرداری شاهین شهر یک شهرداری در شهر شاهین شهر و میمه می باشد

   نظرات