با هدف جلو گیری و کاهش حوادث چهارشنبه آخر سال، کار جمع آوری تمامی لاستیک‌های فرسوده و ضایعات قابل اشتعال از محلات انجام شد.

با هدف جلو گیری و کاهش حوادث چهارشنبه آخر سال، کار جمع آوری تمامی لاستیک‌های فرسوده و ضایعات قابل اشتعال از محلات انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری زرند مسعود مومنی فرد با اعلام اینکه در چهارشنبه آخر سال بیش از ۵۰نفر از نیروهای شهرداری با امکانات و تجهیزات آماده مقابله با هر گونه حادثه احتمالی هستند گفت: با هدف جلوگیری از آتش سوزی گسترده در سطح شهر و با هماهنگی صورت گرفته تمامی ضایعات قابل اشتعال نظیر لاستیک‌های فرسوده جمع آوری شده اند .

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی با اعلام اینکه بیش از ۵۰۰حلقه لاستیک از سطح شهر جمع آوری شده است گفت: به دلیل حجم بالای ترافیک در روزهای پایانی سال در مرکز شهر ۴ دستگاه خودرو آتش نشانی به همراه موتور سیکلت مجهز به وسایل آتش نشانی مستقر خواهند بود.

وی با اعلام اینکه این سازمان، در راستای فرهنگ سازی و اطلاع رسانی به دانش آموزان اقدام به تهیه پوستر و برشور حاوی نکاتی در خصوص خطرات چهارشنبه آخر سال نمود گفت:نقش خانواده بخصوص والدین را در کاهش حوادث چهارشنبه آخر سال بسیار حائز اهیمت است و امیدواریم خانواده‌ها با کنترل رفتار فرزندان خود در این ایام مانع از بروز حوادث ناگوار شوند.

[if gte mso ۹]> Normal ۰ false false false EN-US X-NONE AR-SA لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات