مبادله تفاهم نامه اجرای طرح داناب در استان آذربایجان شرقی

با حضور مدیرکل آموزش و پرورش مدیرعامل اعضای هیئت مدیره و جمعی از مدیران میانی شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی تفاهم نامه اجرای طرح داناب مبادله شد.

به گزارش روابط عمومی مدیرعامل آب منطقه آذربایجان شرقی در آئینه که به همین مناسبت برگزار شد، با اشاره به اهداف اجرای طرح داناب ضمن تاکید بر وضعیت منابع آب در سطح کشور و استان اظهار داشت: در حال حاضر مدیریت منابع آب با وجود افزایش جمعیت و اضافه برداشت از آبهای زیرزمینی با چالش‌های جدی مواجه است و ضرورت دارد در برنامه سازگاری با کم آبی از همه ظرفیت‌های موجود به ویژه ظرفیت آموزش و پرورش استفاده شود .

مهندس یوسف غفارزاده همچنین در ادامه این مراسم ضرورت افزایش سطح آگاهی و سواد اقشار مختلف مردم با کارهای فرهنگی را مورد تاکید قرار داد و افزود: دانش‌آموزان به عنوان ای نسل آینده کشور صاحبان و سفیران اصلی مدیریت مصرف آب هستند و ما امیدواریم بتوانیم با استفاده از ظرفیت فرهنگیان عزیز در حفظ و حراست از منابع با ارزش آب گامی برداریم .

در این جلسه همچنین مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی ضمن اشاره به اهمیت اطلاع رسانی آموزش ترویج و فرهنگ سازی در مدیریت مصرف آب تاکید کرد: دراجرای طرح داناب نباید نگاه رفع تکلیفی داشته باشیم بلکه مسئولیت های اجتماعی در قبال نسل آینده ایجاد می‌کند که با جان دل در این مسیر گام بردارید.

دکتر جعفر پاشایی همچنین برای اجرای برنامه های فراتر از طرح داناب و الگوسازی در این زمینه اعلام آمادگی کرد.

یادآور می‌شود در پایان این مراسم تفاهم نامه اجرای طرح داناب این مدیرعامل آب منطقه ای و مدیر کل آموزش و پرورش استان مبادله شد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی

    شركت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات