تصمیم گیری به موقع، نظم و انضباط در همه حوزه ها لازمه کار در سال...

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه در آخرین نشست با معاونین و مدیران شرکت که با حضور مدیر عامل شرکت، معاونین، مدیران و روسای گروههای مختلف برگزار گردید، بر تلاش و همگرایی بیشتر برای تصمیم گیری به موقع و به هنگام تاکید نمود.

درویشی ضمن تقدیر از همه مدیران، روسای گروهها و همکاران شرکت و تشکر از تلاش های انجام شده در طول سال جاری به تصمیم گیری به موقع و به هنگام اشاره و نظم و انضباط را در همه حوزه ها لازمه کار در سال آتی دانست. درویشی شفاف سازی در کار، عمل به قانون و تکریم ارباب رجوع را از ضروریات کار سازمانی دانست. وی  ضمن تشکر از مسئولیت پذیری همکاران توانمند سازی  نیروی انسانی،  تعالی فرهنگ سازمانی، جایگزین پروری،  استفاده از نیروهای جوان، متخصص و با تعهد را از اولویت های کاری سال آتی دانست.

درویشی تصمیم گیرهای اصولی و به هنگام را عاملی برای مواجه با مشکلات ذکر کرد و حل مسایل را  با همفکری و مشارکت و همدلی سازمانی مقدور دانست. درویشی با تشکر از همه حوزه های سازمانی، همکاری بین معاونین طرح و توسعه و بهره برداری شرکت را از اهم واجبات به ویژه در زمان انجام و مراحل پایانی طرحهای در دست اجراء دانست. درویشی با اشاره به موضوع سازگاری با کم آبی از راه اندازی کارگروه داخلی کمیته سازگاری با کم آبی در سال جدید خبر داد. وی با اشاره به مباحث طرح احیاِء و تعادل بخشی، برخورد با چاههای غیر مجاز را جدی تر از گذشته دانست و با اشاره به اینکه آب یک سرمایه ملی است بر حفاظت از آن در چارچوب قانون تاکید ورزید. درویشی در پایان سخنان خود ضمن تبریک میلاد امام علی(ع) و روز پدر، سال نو را به همه همکاران تبریک گفت و  از خداوند سلامتی مقام معظم رهبری و توفیق خدمت بیشتر برای همه خدمتگزارن  نظام اسلامی را مسئلت نمود. در پایان این نشست معاونین، مدیران و کارشناسان حاضر در جلسه ضمن تقدیر و تشکر از مدیرعامل شرکت برای پرداخت حقوق و مزایای به موقع پرسنل و نیز توجه ویژه به برگزاری  نشست های کاری  و تخصصی،  سال جدید را به وی تبریک گفتند.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه

    شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات