پیام نوروزی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران

سال جدید و بهار طبیعت از راه می رسد و صحنه جهان، آیینه تمام نمای قدرت خداوندی میشود. حمد و سپاس پروردگار منان را که در سال گذشته با تمام فراز و فرودهایش به ما توفیق خدمت عنایت کرد.

همت و تلاش شما کارکنان و مدیران «شرکت آب منطقه ای تهران» به درستی ثابت کرد که گام هایتان در راه توسعه و پیشرفت صنعت آب کشورمان استوار و برقرار است. در سایه سار رهنمودهای موثر و حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی و با تلاش های موثر شما کارکنان غیور در سال ۹۷  و در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، بسیاری از موانع و ناممکن های فراروی شرکت و چالش هایی که در برابر  صنعت آب قرار داشت به فرصت هایی برای خودکفایی و خودباوری  مبدل گشت.

در طلیعه سال جدید و مقارن با  ولادت حضرت امام علی علیه السلام با تمام ظرفیت، همت و تلاش خود را برای خدمت‌رسانی صادقانه و تامین آب سالم به شهروندان به کار خواهیم گرفت و امیدواریم و اطمینان داریم که نیروهای خلاق و خدوم شرکت  که ارزشمندترین سرمایه ها هستند، در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.

با تبریک فرارسیدن نوروز باستانی به شما مدیران و کارکنان گرامی و خانواده های معززتان، امیدوارم که با همت خود در سال جدید نیز برگ های زرین دیگری بر کتاب پرافتخار صنعت آب کشور بیفزایید و با استعانت از حضرت باری تعالی با مدیریت جهادی و تفکر انقلابی بتوانیم در مسیر توسعه و آبادانی ایران اسلامی گام برداریم.

در پناه حضرت حق در سایه عنایات و توجهات حضرت ولیعصر ( عجل الله تعالی فرجه الشریف ) تحت زعامت رهبری معظم انقلاب موفق و پیروز باشید.

سید حسن رضوی

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات