خدا را شاکرم که با پرداحت حقوق ،عیدی و پاداش شرمنده خانواده کارکنان و کارگران شهرداری نشدم

خدا را شاکرم که با پرداحت حقوق ،عیدی و پاداش شرمنده خانواده کارکنان و کارگران شهرداری نشدم

شهردار سنندج به پاس تجلیل از زحمات شبانه روزی پاکبان های خدوم و زحمتکش شهرداری لحظاتی قبل از تحویل سال نو در جمع پاکبان ها حضور یافت و گفت: خدا را شاکرم که با پرداحت حقوق ،عیدی و پاداش شرمنده خانواده کارکنان و کارگران شهرداری نشدم.
به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج: شهردار سنندج بهمراه جمعی از معاونین و مدیران شهرداری لحظاتی قبل از آغاز سال نودر جمع پاکبان های خدوم و زحمتکش حضور یافت.
شهردار سنندج به پاس تجلیل از زحمات شبانه روزی پاکبان های خدوم و زحمتکش شهرداری لحظاتی قبل از تحویل سال نو در جمع پاکبان ها حضور یافت .
مهندس حشمت اله صیدی فرا رسیدن سال نو را به تمامی شهروندان بویژ ه خانواده کارکنان وکارگران خدوم وزحمتکش شهرداری تبریک گفت.
وی گفت: امسال عدم بموقع پرداخت حقوق برای تمامی مدیران شهرداری آزار دهنده بود و مجموعه مدیران شهرداری تمام توان خود را جهت پرداخت بموقع حقوق به کارگرفتند.
مهندس صیدی افزود: در دو ماهه پایانی سال تمامی مدیران بصورت شبانه روزی جهت پرداخت حقوق، معوقات، عیدی و پاداش تلاش نمودند وخدا را شاکرم که با پرداخت بموقع حقوق شرمنده خانواده کارکنان و کارگران شهرداری نشدم.
وی عنوان کرد: از زحمات شبانه روزی تمامی کارگران و کارکنان که با توجه به محدویت های مالی در خدمات رسانی به شهروندان بنحو احسن عمل کردید تقدیر و تشکر می نماییم.
وی ابراز امیدواری نمود: سال آینده بتوانیم با پرداخت بموقع حقوق موجبات رضایتمندی تمامی پرسنل شهرداری را فراهم نماییم.


لینک اصل خبر در سایت شهرداری سنندج

    منبع خبر

    شهرداری سنندج

    شهرداری سنندج یک شهرداری در شهر سنندج می باشد

      نظرات