تمامی حقوق معوقات، عیدی وپاداش کارکنان و کارگران شهرداری سنندج پرداخت شد

تمامی حقوق معوقات، عیدی وپاداش کارکنان و کارگران شهرداری سنندج پرداخت شد

شهردار سنندج گفت: با حمایت های اعضای شورای اسلامی شهر وبا تلاش شبانه روزی تمامی مدیران و روسای سازمانهای تابعه شهرداری بویژه حوزه درآمد و مالی توانستیم علاوه بر پرداخت تمامی حقوق معوقات نسبت به پرداخت عیدی و پاداش کارکنان و کارگران شهرداری اقدام نماییم.
به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج: شهردار سنندج در جمع خبرنگاران از پرداخت تمامی حقوق معوقات ،عیدی و پاداش کارکنان و کارگران شهرداری خبر داد.
شهردار سنندج اظهار داشت: امسال بواسطه تحریم های ظالمانه و فشار اقتصادی یکی از سخت ترین سالها از لحاظ منابع مالی برای شهرداری های کل کشور بود.
مهندس حشمت اله صیدی بیان کرد: اکثر شهرداری های کشور بدلیل کمبود درآمد در پرداخت حقوق کارکنان و کارگران با مشکل مواجه بودند که این شهرداری هم از این قضیه مستثنی نبود.
وی گفت: متاسفانه عدم پرداخت بموقع حقوق و مزایای پرسنل شهرداری بعنوان یکی از مهم ترین دغدغه های مدیران شهرداری بود و از این لحاظ در اذهان عمومی بسیار تحت فشار بودیم.
مهندس صیدی افزود: سال گذشته هم در اسفند ماه دو ماه حقوق پرسنل پرداخت نشده بود که خوشبختانه توانستیم با تلاش شبانه روزی نسبت به تسویه حقوق و مزایای نیروهای شهرداری اقدام کنیم.
وی افزود: امسال هم با برنامه ریزی صورت گرفته وبا حمایت های اعضای شورای اسلامی شهروهمچنین تلاش شبانه روزی تمامی مدیران مناطق ، نواحی وروسای سازمانها تابعه بویژه حوزه درآمد و مالی توانستیم در راستای پرداخت حقوق معوقات و عیدی و پاداش کارکنان و کارگران خدوم شهرداری اقدام نماییم.
وی از پرداخت تمامی حقوق، معوقات، عیدی وپاداش کارکنان و کارگران شهرداری خبر داد و گفت: خوشبخاته ثمره تلاش شبانه روزی دوماهه تمامی مدیران امروز به ثمر نشست و توانستیم نسبت به تسویه حساب سالجاری اقدام کنیم.
مهندس صیدی اعلام کرد : فقط نیروهای شرکتی مبالغی نظیر نه روز مانده مرخصی ، حق لباس وبن گارگری پرداخت نشده که انشاله در سال آینده به نیروهای خدوم وزحمتکش شرکتی این مبلغ هم پرداخت خواهد شد.
شهردار سنندج ضمن عذر خواهی از تمامی کارکنان و کارگران شهرداری بخاطر عدم بموقع پرداخت حقوق گفت: امیدواریم سال آینده بتوانیم با کسب درآمد بتوانیم نسبت به پرداخت بموقع حقوق اقدام نماییم.
وی از تمامی مسولان اجرایی استان که ما را درپرداخت حقوق کارکنان یاری کردند تقدیر وتشکر نمود و از شهروندان هم درخواست نمود: در راستای حمایت از این نهاد مردمی و همچنین توسعه فعالیتهای عمرانی، خدماتی و رفاهی در سطح شهر با پرداخت بموقع عوارض ما را در اجرای بهتر طرحها و اداره شهر یاری نمایند.
لینک اصل خبر در سایت شهرداری سنندج

    منبع خبر

    شهرداری سنندج

    شهرداری سنندج یک شهرداری در شهر سنندج می باشد

      نظرات