چهارمین جلسه اضطراری کمیته بحران شرکت آبفار گلستان تشکیل شد

چهارمین جلسه اضطراری کمیته بحران شرکت آبفار گلستان تشکیل شد

[if gte mso ۹]> Normal ۰ false false false EN-US X-NONE AR-SA به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان این جلسه با هدف بررسی مشکلات و راهکارهای آن صبح امروز در دفتر مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی تشکیل شد.

در این جلسه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خواستار تلاش بیشتر کارکنان این دستگاه در بحث آبرسانی به روستاهای سیل زده شد و اظهار کرد: باید در این ایام به وظیفه خود به تامین آب شرب سالم و بهداشتی است به بهترین نحو عمل کنیم.

بهزاد هرمزی با بیان این نکته که سیل در گنبد فروکش کرده، افزود: در حال حاضر باید در شهرستان های آق قلا، بندرترکمن و گمیشان یک نفر به عنوان معین باشد و فضای آنجا را مدیریت کند.

وی به کنترل کیفیت آب درروستاهای سیل زده تاکید کرد و گفت: باید  کنترل کیفیت آب شرب روستاهای خواجه نفس، گمیشان و بندرترکمن مد نظر قرار گیرد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان به حضور تیم کنترل کیفی درشهرستان های فوق تاکید کرد و افزود: حضور تیم در این شهرستان به نظارت بهتر بر کیفیت آب و پاسخگویی به سوالات مردم کمک خواهد کرد.

وی در خاتمه ضمن یادآوری این نکته که بر اثر سیل آبرسانی به برخی روستاها از مدار خارج شده، اضافه کرد: شبکه آب شرب هر روستایی که خواست وارد مدار شود باید با هماهنگی شبکه بهداشت انجام شود.

لینک اصل خبر در سایت شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان

  منبع خبر

  شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان

  شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان

  شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان یک شرکت می باشد

   نظرات