شاهین شهر تاکنون میزبان بیش از ۱۲ هزار نفر مسافر نوروزی بوده است

شاهین شهر تاکنون میزبان بیش از ۱۲ هزار نفر مسافر نوروزی بوده است

حمیدرضا فدایی رئیس ستاد استقبال از مسافران نوروزی شهرداری شاهین شهر در مصاحبه با واحد خبر شهرداری گفت: با توجه به اتمام دور اول سفرهای نوروزی، شاهین شهر تا پنجم فروردین ماه سال جاری میزبان بیش از ۱۲ هزار نفر مسافر نوروزی بوده است.
وی در ادامه با بیان اینکه مبدا بیشتر مسافران نوروزی از استان های شمالی و غربی کشور بوده که بیش از ۹۰ درصد از مسافران نوروزی از روند تسهیلات و اسکان در شاهین شهر اعلام رضایت داشته اند.
فدایی گفت : خوشبختانه در مدت تعطیلات اولیه نوروزی حادثه خاصی اعلام نشده و اعضای ستاد استقبال از مسافران نوروزی شهرداری شاهین شهر  و واحد های مستقر در ستاد شامل آتش نشانی، نیروی انتظامی ، اورژانس ۱۱۵ و جمعیت هلال احمر به صورت شبانه روزی برای ارائه مطلوب خدمات در محل ستاد نوروزی واقع در مجموعه تفریحی و گردشگری شاهین شهر استقرار دارند.
رئیس ستاد استقبال از مسافران نوروزی شهرداری شاهین شهر از اجرای برنامه های شاد و مفرح در مدت ایام اولیه تعطیلات نوروزی در مجموعه تفریحی و گردشگری شهرداری خبر داد.
فدایی همچنین اظهار داشت: پیش بینی می شود در دور دوم سفرهای نوروزی تعداد بیشتری مسافر و گردشگر نوروزی در شاهین شهر اقامت داشته باشند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری شاهین شهر

  منبع خبر

  شهرداری شاهین شهر

  شهرداری شاهین شهر

  شهرداری شاهین شهر یک شهرداری در شهر شاهین شهر و میمه می باشد

   نظرات