تقلیل آبدهی یک حلقه چاه مجاز در بخش اسماعیلیه جیرفت

در راستای اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی و در اولین روز شروع کار ادارات در سال جدید، پرسنل مدیریت امور منابع آب جیرفت اقدام به تقلیل آبدهی یک حلقه چاه مجاز در بخش اسماعیلیه از توابع این شهرستان نمودند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمان، در راستای اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی و در اولین روز شروع کار ادارات در سال جدید، پرسنل مدیریت امور منابع آب جیرفت اقدام به تقلیل آبدهی یک حلقه چاه مجاز در بخش اسماعیلیه از توابع این شهرستاننمودند.

این اقدام که با حضورمدیر امور منابع آب این شهرستان در محل برخورد با تخلف انجام گردید با خروج منصوبات درون چاه به کمک ماشین الات سنگین و نیروی انسانی میسر شد و آبدهی چاه از ۲۰ لیتر در ثانیه به ۱۰ لیتر در ثانیه کاهش یافت.

حمید آذربیک مدیر امور منابع آب جیرفت ضمن تبریک سال جدید با اعلام هشدار درخصوص برداشت بی رویه از منابع آب زیرزمینی، متذکر گردید که اسراف این منابع استراتژیک، تبعاتی در زمینه اجتماعی، اقتصادی و غیره در پی خواهد داشت. وی همچنین مشارکت تمامی اقشار جامعه و همراهی کلیه دستگاه های اداری را در این زمینه خواستار شد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كرمان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كرمان

    شركت آب منطقه‌ای كرمان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات