تداوم بارش برف و باران تا اواخر امشب در استان مرکزی

کارشناس هواشناسی از تداوم بارش برف و باران و وزش باد تا اواخر امشب در استان مرکزی خبر داد.

کارشناس هواشناسی از تداوم بارش برف و باران و وزش باد تا اواخر امشب در استان مرکزی خبر داد .

آقای قاسمی در گفت وگو با خبرگزاری صدا و سما گفت: موج دوم بارشها از بامداد امروز سه شنبه در بیشتر مناطق استان مرکزی آغاز شد و تا  اواخر وقت امشب ادامه دارد .

وی افزود: بارش ها طی این مدت بصورت رگبار یا بارش باران و برف  پیش بینی شده است، بر این اساس آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن  مسیل ها بویژه در نواحی جنوب و غرب استان پیش بینی می شود و در  مناطق سردسیر استان بارش برف می تواند موجب اختلال در تردد جاده های کوهستانی و گردنه های استان بویژه گردنه زالیان در شهرستان شازند و همچنین برخی از مناطق شهری شود .

کارشناس هواشناسی استان مرکزی  افزود: سامانه بارشی از اواخر وقت سه شنبه یا بامداد چهارشنبه از مناطق مرکزی عبور خواهد کرد و سامانه جدید از هفته آینده روزهای یک شنبه و دوشنبه وارد استان مرکزی می شود .

قاسمی ادامه داد: در ۴۸ ساعت گذشته خنداب با ۸۱ میلی متر بارش بیشترین بارش را به خود اختصاص دارد و در اراک ۵۲ میلی متر ، غرق اباد ۶۰ میلی متر ، خمین ۵۹ میلی متر ، دلیجان ۲۹ میلی متر ، ساوه ۱۸ میلی متر زرندیه ۲۸ میلی متر کمیجان ۵۸ میلی متر ، شازند ۴۸ میلی متر ، تفرش ۴۷ میلی متر ، آشتیان ۳۶ میلی متر و محلات هم ۴۴ میلی متر بارش ثبت شده است .

لینک اصل خبر در سایت شرکت آب منطقه‌ای مرکزی

    منبع خبر

    شرکت آب منطقه‌ای مرکزی

    شرکت آب منطقه‌ای مرکزی یک شرکت می باشد

      نظرات