آمادگی اکیپ های گشت و بازرسی این امور در جهت مقابله با سیلاب های...

مدیر امور آب فیروزکوه از آمادگی اکیپ های گشت و بازرسی این امور و انجام تمهیداتی در خصوص مقابله با سیلاب های احتمالی خبر داد.

به گزارش روابط عومی شرکت آب منطقه ای تهران، "مصطفی عباسی" با بیان این مطلب اظهار کرد: بر اساس اعلام ستاد بحران مورخ پنج فروردین از آغاز بارش های فصلی در سطح حوزه عملکرد، اکیپ گشت و بازرسی امور شامل دو واحد در قسمت شمالی و جنوبی شهرستان، به پایش منطقه و ثبت جریان سیلاب پرداخته و این اقدام تا پاسی از شب ادامه پیدا کرد.

وی با بیان اینکه برگزاری جلسه بحران راس ساعت ۱۰ شب در محل فرمانداری برگزار شد، تصریح کرد: کلیه اعضا آمادگی خود را در جهت مقابله و کاستن از  خسارات احتمالی اعلام  کرده و با توجه به میزان بارش قابل توجه که به صورت برف در قسمت های شمالی و باران در قسمت جنوبی شهرستان می باشد، بالا آمدن سطح رودخانه ها، احتمال بروز سیلاب را دو چندان می کند.

عباسی ادامه داد: با اعلام موضوع به مدیریت بحران شهرستان و هماهنگی های لازم در خصوص صدور اخطاریه به فرمانداری و بخشداری های تابعه، موارد و تمهیدات مورد نیاز قبل از سیلاب و حین سیلاب به دهیاران، شوراها و اعضای ستاد بحران اعلام و با حضور در منطقه و نقاط حادثه خیز مراقبت های لازم با هوشیار نمودن اهالی و شوراها، صورت گرفت.

مدیر امور آب فیروزکوه با بیان اینکه علیرغم بارش های صورت گرفته تا کنون گزارشی از ورود خسارت از حوزه عملکرد وصول نگردیده، خاطر نشان کرد: کماکان اکیپ های امور و مدیریت مجموعه در شهرستان به صورت آماده باش حضور دارند.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات